پنج‌شنبه 19 تیر 1399

۴۲۰ فرزند شهید در ایلام بیکار هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: در حال حاضر ۴۲۰ فرزند شهید در استان ایلام بیکار هستند، که رسیدگی به وضعیت اشتغال آنها مهم است.

۴۲۰ فرزند شهید در ایلام بیکار هستند
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: در حال حاضر ۴۲۰ فرزند شهید و ۴ هزار و ۳۰۰ فرزند جانباز بالای ۲۵ درصد در این استان بیکار هستند.

وی افزود: در سال‌جاری ۱۰۲ فرزند جانباز و شهید از طریق آزمون استخدامی جذب دستگاهای دولتی استان شده و ۶۰ نفر نیز جزء شرکت کنندگان هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۵۸۷ نفر با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات خود اشتغالی جذب بازار کار شده‌اند.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۴ هزار و ۲۸۴ ایثارگر در سطح ادارات دولتی استان ایلام مشغول به‌کار هستند.

تولیده تاکید کرد: خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند و باید تمام تلاش‌ها را به کار گیریم تا دین خود را به این عزیزان ادا کنیم و قطعاً اشتغال فرزندان باید در اولویت باشد.

وی اظهار کرد: خدمت به خانواه شهیدان و رسیدگی به وضعیت آنها به خصوص اشتغال وظیفه مهمی است که باید همواره عنایت خاص به آن داشت.

گفتنی است، استان ایلام ۳ هزار شهید تقدیم نظام کرده است.

نظرات ارسال نظر