دوشنبه 27 آبان 1398

فتنه ۸۸ یک حرکت براندازانه از سوی دشمنان قسم خورده نظام بود

حجت الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار در خطبه های این هفته نماز جمعه ایلام اظهار داشت: بنا به افشاگری های مقام معظم رهبری دشمنان از همان زمان رحلت امام با استفاده از عوامل فریب خورده داخلی سعی در ضربه زدن به انقلاب را داشتند و سال 77 اولین آثار خود را نشان و سال 88 آشکار شد.
وی تاکید کرد: سال 88 سران فتنه با استفاده از بسترهای رسانه ای، اقتصادی و فرهنگی سعی داشتند جامعه را ملتهب کرده و بر باورها و حرمت های اعتقادی و ملی مردم تاختند و سعی در هم سو کردن افکار عمومی با حرکت خود داشتند.
خطیب جمعه ایلام یادآور شد: اما مردم آگاه، بابصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی فارغ از هر گرایش سیاسی و حزبی یکپارچه و متحد در برابر فتنه گرانی که باورهای دینی و ارزشی آنها را به سخره گرفته بودند به پا خواستند و یکصدا خواستار پایان دادن به جریان های فتنه ساز شدند.
کریمی تبار گفت: رهبر معظم انقلاب برای روشنگری و آگاهی بخشی به سران فتنه تلاش زیاد و مجدانه ای کردند و توانستند آشوب های حاصل از جریان فتنه را مدیریت و اوضاع کشور را به سمت ثبات و امنیت سوق دهند.
وی افزود: گذشته و پیشینه سران فتنه عاملی برای برائت آنها از عملکرد غلط و خطرناک شان در فتنه 88 نیست و این افراد باید فارغ از پیشینه خود جوابگوی عملکرد خود باشند.
امام جمعه ایلام اظهار داشت: هم اکنون نیز دشمنان با توجه به تحریم های سخت و شدید اعمال شده در حق مردم ایران منتظر عملکرد آنها در حماسه نهم دی ماه و 22 بهمن هستند در حالیکه مردم ولایی ایران اسلامی همچون گذشته وفادارانه در این دو برهه حساس انقلاب با حضور خودجوش و پرشور در صحنه بار دیگر خنثی گر توطئه های دشمنان و افکار پوچ آنها هستند.
حجت الاسلام کریمی تبار در ادامه به تقدیم لایحه بودجه سال 98 از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: نمایندگان مجلس باید از طریق بررسی های دقیق و موشکافانه بودجه دستگاه های دولتی راه های سوء استفاده از این بودجه ها بسته شود و نمایندگان استان ایلام در مجلس و مدیران دستگاه های اداری نیز از فرصت پیش آمده برای جذب اعتبار بیشتر به استان تلاش کنند و باید در این زمینه از تلاش ها و پیگیری های استاندار ایلام در جذب بودجه بیشتر برای استان قدردانی کرد.
وی همچنین به رحلت عالم ربانی آیت الله هاشمی شاهرودی اشاره کرد و ضمن تسلیت این ضایعه دردناک ایشان را از پایه های مستحکم انقلاب و یاور همیشگی رهبری معرفی کرد که بدور از حاشیه و خودبرتربینی در صدد رفع مشکلات جامعه و نظام بود.

نظرات ارسال نظر