اعلام اسامی پذیرفته شدگان و افراد ذخیره آزمون فوریت های پزشکی علوم پزشکی ایلام

بدینوسیله اسامی قبول شدگان و افراد ذخیره آزمون فوریت های پزشکی به شرح ذیل اعلام میگردد:

داوطلبان در صورت داشتن اعتراض،مراتب بصورت مکتوب و با ارائه مستند از تاریخ 97/10/15لغایت 97/10/17به ستاد دانشگاه - امور استخدام منابع انسانی مراجعه و ارائه نمایند.

داوطلبان پذیرفته شده از تاریخ 97/10/15به مدت یک هفته فرصت دارند جهت تشکیل پرونده به امور استخدام دانشگاه مراجعه نمایند.

ضمنا اعلام میگردد که لیست مذکور بمنزله لیست قطعی ونهایی نمیباشد وپس از بررسی اعتراضات ومدارک داوطلبان نتیجه قطعی میشود

 

ردیف

نام خانوادگی

نام

نام پدر

رشته شغلی

محل مورد تقاضا

نوع بومی

نتیجه

1

وافری

یونس

جلیل

کاردان

ایوان - چهار مله

شهرستان

اصلی 1

2

صادقی

احسان

بیگلر

کاردان

ایوان - چهار مله

شهرستان

اصلی 2

3

رستمی

احسان

جلال

کارشناس

ایوان – زرنه

شهرستان

اصلی

4

امری

یاسر

ماشاالله

کاردان

آبدانان - سرابباغ

شهرستان

اصلی

5

کرم زاده

رامین

داریوش

کاردان

آبدانان - سرابباغ

شهرستان

ذخیره

6

کریمی

عبدالرضا

نعمت

کارشناس

آبدانان -سرابباغ

شهرستان

اصلی

7

یادگاری

امید

عبدعلی

کاردان

آبدانان - مورموری

شهرستان

اصلی

8

دانیالی

سجاد

محمد

کاردان

آبدانان - مورموری

شهرستان

ذخیره

9

احمدی

محسن

علی عسکر

کارشناس

آبدانان - مورموری

شهرستان

اصلی

10

باباخانی

میثم

عباس

کارشناس

بدره - چشمه شیرین

شهرستان

اصلی

11

عباسی

میثم

صفدر

کارشناس

 امداد هوایی

شهرستان

اصلی 1

12

فتاحی

جعفر

الیاس

کارشناس

 امداد هوایی

شهرستان

اصلی 2

13

خاصی

رامین

حسین

کاردان

پایگاه جاده ای - پاکل

شهرستان

اصلی

14

میرزازاده

علیرضا

سالار

کاردان

پایگاه جاده ای - پاکل

استان

ذخیره

15

صفری

علی

نورالدین

کاردان

پایگاه جاده ای - چوار

شهرستان

اصلی 1

16

ویسی

محسن

ابراهیم

کاردان

پایگاه های جاده ای - چوار

شهرستان

اصلی 2

17

چراغی

علی

حسین

کاردان

پایگاه جاده ای - چوار

شهرستان

ذخیره 1

18

خانزاده

رضا

باقر

کاردان

پایگاه جاده ای - چوار

شهرستان

ذخیره 2

19

حیدری

میثم

علی

کاردان

دهلران - بیشه دراز

شهرستان

اصلی

20

بوستانی

اکبر

چراغعلی

کاردان

دهلران - بیشه دراز

شهرستان

ذخیره

21

محمدی تبار

امین

علی یار

کاردان

دهلران - پهله

شهرستان

اصلی

22

موسوی

سید علی

سیدحسین

کاردان

دهلرات-پهله

شهرستان

ذخیره

23

عباسی

مجتبی

پنج شنبه

کاردان

دهلران-سه راه کاور

شهرستان

اصلی

24

میرزایی

مهدی

محمد

کاردان

دهلران - سه راهی کاور

شهرستان

ذخیره

25

مرادی

فردین

علی امجد

کاردان

سیروان- شهری

استان

اصلی

26

عربی

محمود

غلامحسین

کارشناس

سیروان - پایگاه شهری

استان

اصلی1

27

حاتم نیا

اصغر

صفدر

کارشناس

سیروان - پایگاه شهری

استان

اصلی2

28

نوراللهی

سعید

محمود

کاردان

- سه راه کارزان

شهرستان

اصلی

29

یارزاده

جواد

جعفر

کاردان

سه راه کارزان

استان

ذخیره

30

سیف علی زاده

محمد

فتاح

کاردان

ملکشاهی - ترشابه

شهرستان

اصلی 2

31

آدیش

یونس

جعفر

کاردان

ملکشاهی - ترشابه

شهرستان

اصلی 1

32

تقی نژاد

جمیل

جانی

کاردان

ملکشاهی - ترشابه

شهرستان

ذخیره 1

33

عشرتی فرد

احسان

احمد

کاردان

ملکشاهی - گنبد پیرمحمد

شهرستان

اصلی

34

دهقان

محمدرضا

غلامحسین

کاردان

ملکشاهی - مهر

شهرستان

اصلی

35

محمدی

مسعود

کرم الله

کاردان

ملکشاهی - مهر

شهرستان

ذخیره

36

صفرنیا

حافظ

صفر

کاردان

مهران - پایگاه مرزی

شهرستان

اصلی

37

خانی

سیروس

عبدولی

کاردان

مهران-چنگوله

شهرستان

اصلی

38

جابری

مجتبی

محمد

کاردان

مهران - چنگوله

استان

ذخیره

39

جهانبخشی یگانه

اکرام

احمد

کاردان

مهران - کنجانچم

شهرستان

اصلی 1

40

صحرابیگی

سجاد

صیدرضا

کاردان

مهران - کنجانچم

شهرستان

اصلی 2

41

غلامحسینی

محسن

خداکرم

کاردان

مهران - کنجانچم

استان

ذخیره 1

42

نوری

رضا

مراد

کاردان

مهران - کنجانچم

استان

ذخیره 2

 

                    

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال