تکریم مردم و گره‌گشایی از امور آن‌ها مهمترین اولویت کاری مسولان

خطیب موقت جمعه ایلام امروز در خطبه های نماز خواستار رسیدگی مسولان به مشکلات و معیشت مردم شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز ایلام ؛ حجت الاسلام صفرلکی  امروز در خطبه های نماز با بیا ن اهمیت خدمت صادقانه بهمردم وضرورت سروسامان دادن به معیشت آنها به موضوع فرایند اختصاص بودجه سال 98 وطرح آن در مجلس شورای اسلامی پرداخت وخواستار رایزنی نمایندگان و مسولان به منظور افزایش  بودجه استان شد.

خطیب موقت جمعه ایلام  در ادامه با تشریح  خدمات  ودستاوردهای چهل ساله نظام  مقدس  جمهوری اسلامی به نقش محوری حضور مردم در همه صحنه ها پرداخت وگفت: آنچه توانسته ما را طول این چهل سال از بحران و تحریم‌های مختلف عبور دهد حضور مردم درصحنه بود بنابراین امروز نیز نمی‌توان انقلاب را بدون مردم تصور کرد زیرا پشتیبانی همین ملت دشمن را مأیوس و امید را در دل مظلومان زنده کرده است .

حجت الاسلام صفرلکی همچنین در فراز دیگری از صحبت های خود با تقدیر از حضور حماسی مردم  درراهپیمایی و تجمع روز ۹ دی ماه این حضور را تجدید پیمان دوباره  با رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی برشمرد.

امام جمعه  موقت ایلام در ادامه  با اشاره به قیام خونین مردم قم در 19 دی ماه سال 56 گفت: رژیم منحوس پهلوی به دستور شاه طی  مطلبی که در روزنامه اطلاعات به چاپ رسید، به امام راحل  (ره) توهین کرده بود که این  جرقه باعث خشم مردم وخروش آنها برعلیه نظام ستم شاهی  شد .

  انتقاد از نحوه عملکرد خودروسازان و گرانی گوشت قرمزدر استان ،  از دیگر محور های بود که خطیب موقت جمعه ایلام به آن پرداخت.

 

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال