جمعه 27 دی 1398

گلایه شهروندان ایلامی از ترافیک شهری؛ مسئولان توجه کنند

یکی از گلایه‌های مردم ایلام، حجم بالای ترافیک و خیابان‌های فرسوده و قدیمی با عرض کم، عدم مدیریت شهری، رفتن ترافیک از خیابان‌های اصلی به کوچه‌های فرعی خطرات بسیاری  که به همراه دارد، است.

  شهروندان ایلامی ضمن اظهار نارضایتی از بی توجهی مسئولان  به ترافیک شهری ایلام، از مسئولان ارشد به ویژه شورای اسلامی و شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی می‌خواهند که به این نیاز مهم « توجه به ترافیک شهری ایلام» توجه لازم و در فکر راهکار برای برطرف کردن آن باشند.

در راستای «مطالبات مردم» ارسالی به خبرگزاری تسنیم در ایلام با سرهنگ محسن ناصری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام «مطالبات مردم» را در میان گذاشتیم که درپاسخ به «مطالبات مردم» مبنی بر« بی‌توجهی به ترافیک شهری ایلام» اظهار داشت: نبود پارکینگ، کم عرض بودن خیابان‌ها، نبود برنامه منسجم ترافیکی و اقدامات عمرانی جدیدموجب کسترش ترافیک به کوچه‌های فرعی شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام را این موضوع «بی توجهی به ترافیک شهری ایلام» موضوعی بین بخشی دانست و گفت: برای اینکار فقط اعمال قانون تنها راه قانونی برخورد با متخلفین است.

وی تسریع در طرح‌های عمرانی مانند خیابان طالقانی، زیرگذر و روگذر چهارراه رسالت را اقدام بازدارنده از گسترش حجم ترافیک به کوچه‌های فرعی دانست و تصریح کرد: سرعت عمل در این پروژه‌ها به سرعت در حال انجام است و انشاالله به موقع به بهره برداری برسد.

ناصری از سازندگان و ساخت و ساز کنندگان ساختمانی درون شهری خواست و گفت: از بستن پیادرو و خیابان‌ها اجتناب تا شهروندان مجبور به تردد در کوچه‌های فرعی نشوند و موجب ازردگی و گلایه مردم نگردند.

نظرات ارسال نظر