استقرار تیم موسسه خیریه محکم تا ۲۴ اسفند در ایلام

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تیم فوق تخصصی موسسه خیریه محکم با هدف حمایت از کودکان مبتلا به بیماری‌های مادرزادی در روز جمعه ۱۷ اسفندماه در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام جهت ویزیت و آغاز اعمال جراحی مستقر شدند.

به گزارش ایکنا از ایلام، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: این موسسه از ۱۷  تا ۲۴ اسفند ماه در بیمارستان امام خمینی(ره) ایلام مستقر خواهند بود و ۳۵ نوع بیماری و ناهنجاری مادرزادی را در استان مورد اعمال جراحی قرار خواهند داد .
وی با بیان اینکه تیم فوق تخصصی این موسسه بیمارانی که در سفر اخیر به استان مورد ویزیت قرار گرفته اند را تحت عمل جراحی رایگان قرار خواهند داد، تصریح کرد: تعداد ۵ اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) به همراه پرسنل، تجهیزات و امکانات پیشرفته بیمارستانی در خدمت تیم فوق تخصصی موسسه محکم خواهند بود که در جریان این اعمال جراحی هیچگونه وجهی از بیماران دریافت نخواهد شد .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تصریح کرد: خانواده‌هایی که از استان‌های دیگر برای بهره مندی از خدمات اعمال جراحی موسسه محکم به ایلام سفر کرده‌اند، در جهت رفاه و اسکان آنان تمهیداتی فراهم شده است .
همتی یادآورشد: پس از موسسه خیریه مرهم، موسسه محکم دومین گروه بزرگ جراحی است که با تعداد ۸ جراح فوق‌تخصص کودکان در استان، بیماران را تحت عمل جراحی قرار خواهند داد .

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال