یک‌شنبه 11 خرداد 1399

پیام تسلیت امام جمعه ایلام به مناسبت در گذشت حجت الاسلام والمسلمین الهی

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام در پيامي درگذشت عالم رباني حجت الاسلام والمسلمين الهي را به مردم شهيد پرور و انقلابي استان تسليت گفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ متن پيام بدين شرح است: بدون شک جهاد و مبارزه پيگير و مستمر آن عالم رباني در راهپیام تسلیت امام جمعه ایلام به مناسبت در گذشت حجت الاسلام والمسلمين الهيپيروزي انقلاب اسلامي و تلاش و جديت وي در مسير ترويج فرهنگ اسلامي و تبعيت از مقام معظم رهبري از نقاط ممتاز براي ايشان به يادگار مانده است که در پيشگاه الهي ماجور خواهد بود.
از خداوند منان براي بازماندگان دوام توفيقات و براي آن مرحوم علو درجات مسئلت دارم.
همچنین جامعه روحانیت و مدیریت حوزه های علمیه استان هم در اطلاعیه های جداگانه ای با تسلیت درگذشت روحانی جلیل القدر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین الهی از مبارزین انقلابی تاکید کرد: خدمات این نیروی خدوم و دلسوز انقلاب در سنگرهای مختلف ستودنی است. 
بنا بر اعلام دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، پیکر پاک مرحوم حجت الاسلام والمسلمین الهی، ساعت 9 صبح فردا از دفتر امام جمعه به سمت میدان دادگستری تشییع می شود .
حجت الاسلام والمسلمين الهي از قضات برجسته و مجرب استان هاي ايلام و کرمانشاه و از مبارزان خوشنام و از همرزمان حجج الاسلام مرواريد،حيدري و تعميرکاري در دوران مبارزه با رژيم ستمشاهي بود.

نظرات ارسال نظر