ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را ناامید کردند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: ملت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن با اثبات اتحاد و ولایتمداری خود بار دیگر دشمنان را ناامید کردند.

ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را ناامید کردند

به گزارش ایکنا از ایلام، حجت‌الاسلام و المسلمین اله‌نور کریمی‌تبار، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ایلام از حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر کرد و افزود: به رغم تمامی تبلیغات دشمنان نظام و با وجود مشکلات داخلی کشور و فضاسازی هایی که استکبار جهانی انجام داد ملت ولایتمدار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن هم به ندای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و هم به وظیفه خود عمل کردند.
وی افزود: ملت ولایتمدار ایران با حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به جهانیان نشان دادند که به آرمان ها و اصول انقلاب اسلامی و امام راحل پایبند بوده و از مواضع حق طلبانه خود عقب نشینی نخواهند کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اضافه کرد: حضور باشکوه مردم در این روز پیام های زیادی برای دوستان و دشمنان این انقلاب داشت، تقویت جمهوریت نظام، نمایش قدرت مردم و خنثی کردن نقشه های دشمنان از مهمترین پیام های راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.
کریمی‌تبار یادآور شد: وحدت ملت ایران برای دشمنان بسیار دردناک است، مردم نشان دادند که آمریکا و همپیمانانش پس از چهار دهه از عمر بار برکت انقلاب هنوز پیش بینی و درک درستی از جامعه ما ندارند.
وی با اشاره به تلاش همه مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی کشور، اضافه کرد: اکنون نوبت مسئولان است که به وظیفه خود عمل کرده و مشکل اقتصادی مردم را برطرف کنند.
امام جمعه ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانیه اخیر رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان گفت: معظم له همواره نسبت به جوانان توجهی خاصی دارند، ایشان در بیانیه اخیر خود بیان کردند: جوانان، ایران را الگوی نظام پیشرفته اسلامی بسازند.
کریمی‌تبار افزود: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه مهم و راهبردی با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن ‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به تبیین ویژگی‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در چهل سال گذشته و برکات خیره‌ کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند.
امام جمعه ایلام همچنین با تسلیت به حادثه تروریستی سیستان بلوچستان، افزود: شهادت مظلومانه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حادثه تروریستی شامگاه چهارشنبه هفته جاری اوج زبونی استکبار را نشان می دهد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال