چهار‌شنبه 7 خرداد 1399

باز هم مرغ در ایلام نایاب شد / مسوولین مربوطه زیر بار نمی‌روند !

عرضه نشدن مرغ گرم از صبح امروز از سوی توزیع کنندگان و صاحبان مرغداری‌ها موجب شده است تا مصرف کنندگان در استان ایلام از فروشگاه ها و مراکز عرضه با دست خالی برگردند، این در حالی است که ارگان‌های مربوطه همدیگر را مقصر می‌دانند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، بازار مرغ گرم در ماه های اخیر به دلایل متعددی با نوسانات قیمتی روبرو بوده است طوری که این مواد غذایی پرمصرف را برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان با اخلال و سردرگمی همراه کرده بود.

عرضه نشدن مرغ گرم از صبح امروز از سوی توزیع کنندگان و صاحبان مرغداری‌ها موجب شده است تا مصرف کنندگان در استان ایلام از فروشگاه‌ها و مراکز عرضه با دست خالی برگردند.

یکی از فروشندگان مواد پروتئینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از عدم توزیع مرغ توسط توزیع کنندگان گفت: از صبح امروز هیچ توزیع کننده‌ای تاکنون به مغازه داران مرغی توزیع نکرده است.

وی افزود: این روال منجر شده تا مردم دست خالی از مغازه‌های ما بیرون روند، علاوه بر نارضایتی مردم، این روند به سیر منظم فروش نیز آسیب وارد کرده است.

از طرفی سازمان صمت نیز می‌گوید امروز هیچ مرغی به ما داده نشده تا نظارتی صورت بگیرد. تامین مرغ، گوشت، شکر، برنج و... بر عهده جهاد کشاورزی است. بعد از تامین و تحویل به سازمان صمت ما وظیفه نظارت داریم.

از طرفی شریفی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد و کشاورزی استان ایلام این قصور را از جانب سازمان صمت دانست و در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: در این خصوص، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام باید پاسخگو باشد.

پاس دادن مشکلات سازمان‌ها به یکدیگر، عدم وجود نظارت و مسوولیت پذیری توسط سازمان‌ها، نمود این مشکل را چند برابر می‌کند و تنها مردم چوب آن را می‌خورند.

نظرات ارسال نظر