جمعه 9 اسفند 1398

فرماندار: روستاهای بخش مرکزی دهلران از نعمت گاز بهره مند می شوند

به گزارش ایرنا، سید حسینعلی موسوی عصر دوشنبه در بازدید از روستای تم تم آب و فرخ آباد جدید و قدیم از توابع بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد: دهه فجر امسال گازرسانی به روستاهای گلسیری، تم تم آب و حاضر میل شروع می شود.
وی از اتمام طرح گاز رسانی به روستاهای دشت اکبر و پتک دیناروند در دهه فجر امسال نیز خبر داد و افزود: کار اجرای شبکه بین روستایی و نصب علمک در این روستاها با چهار میلیارد و 500 میلیون ریال تکمیل و به بهره برداری می رسد.
موسوی با اشاره به تکمیل 39 کیلومتر شبکه بین روستایی گاز در روستاهای فرخ آباد قدیم و جدید، شور ماهی و بیات تاکید کرد: برای انجام این طرح بیش از هشت میلیارد ریال هزینه و بیش از 80 علمک نیز نصب شده است و تا پایان سال نیز نصب علمک در این روستاها تکمیل می شود.
فرماندار دهلران از شن ریزی و بیس و آسفالت مسیر 2 کیلومتری وروردی روستای فرخ آباد پایین نیز خبر داد و یادآور شد: بزودی این مسیر برای تردد روستاییان آماده می شود.
وی در بازدید از مراحل اجرایی طرح هادی روستای تم تم آب تاکید کرد: امسال یک میلیارد و 220 میلیون ریال برای اجرای این طرح و احداث جوی، جدول گذاری و کانال کشی این روستا هزینه می شود.
در حاشیه بازدید مسئولان دهلران از این روستاها، برخی از اهالی و اعضای شورای اسلامی این روستاها مسایل و مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند و موسوی نیز دستور لازم جهت تسریع در رفع مشکلات مردم و خدمات رسانی بیشتر و بهتر به روستاییان را صادر کرد.

نظرات ارسال نظر