دوشنبه 12 خرداد 1399

مراسم یادبود سردار اکبر دانشیار در ایلام برگزار می‌شود

مراسم یادبود سردار اکبر دانشیار، بنیان‌گذار تیپ حضرت امیرالمؤمنین (ع) در استان ایلام در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

 

 به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، سرهنگ رضا نوروزی، مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، با اعلام این خبر  اظهار کرد: این مراسم با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام و فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

 

وی، بابیان اینکه این مراسم فردا چهارشنبه از ساعت 9 الی 11 با حضور اقشار مختلف مردم به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان و ایثارگران برگزار می‌شود، تصریح کرد: سردار جانباز علی‌اکبر دانشیار جانشین رئیس دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی پس از زیارت مرقد شریف امام علی (ع) به دلیل سکته قلبی عارفانی را وداع و هم‌رزمان شهیدش پیوست.

 

نوروزی، بیان کرد: سردار دانشیار سال‌های متمادی در استان ایلام و در خطوط مقدم جبهه با هدایت و فرماندهی، نقش مهمی در دوران دفاع مقدس در استان و سازمان‌دهی نیروها در مقابل رژیم بعثی داشته است که از فرماندهان و پایه‌گذار اصلی تیپ 11 امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام بوده است.

 

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، خاطرنشان کرد: از عموم مردم شهیدپرور و ولایی استان ایلام برای حضور در این مراسم و گرامیداشت یاد و خاطره سردار دانشیار در مسجد جامع شهر ایلام دعوت می‌شود.

 

گفتنی است، سردار دانشیار در روز 13 رجب سال جاری در حین زیارت مرقد شریف امام علی (ع) در نجف اشرف به دلیل عارضه سکته قلبی، دربازکن را وداع گفت.

نظرات ارسال نظر