دوشنبه 12 خرداد 1399

شهردار ایلام ابقا شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، از مجموع 11 عضو شورای اسلامی شهر ایلام در این نشست که عصر دوشنبه برگزار شد و بیش از 2 ساعت نیز طول کشید 6 نفر به عنوان موافق استیضاح و پنج نفر به عنوان مخالف استیضاح رای دادند در حالیکه استیضاح برای
عملی شدن نیازمند دو سوم آرای اعضا بود.
بر این اساس شهردار ایلام برای دومین بار و پس از استیضاح آذر ماه سال گذشته در سمت خود ابقا شد.
نشست استیضاح شهردار ایلام دوشنبه شب پس از آن برگزار شد که اعضای شورای اسلامی شهر ایلام از پاسخ 13 سوال مطرح شده توسط شهردار قانع نشدند.
در این نشست صادق نورمحمدی و مظفر میرزاد به عنوان موافقان استیضاح و عباس شیری و فاطمه میرزابیگی به عنوان مخالفان استیضاح صحبت کردند.
شهردار ایلام نیز برای آخرین بار به سوالات مطرح شده پاسخ داد و پس از حدود 2 ساعت و نیم رای گیری مخفی با حضور نماینده فرماندار و اصحاب رسانه استان برگزار شد و یزدان قبادیان در سمت خود ابقا شد.
یزدان قبادیان که پیشتر عضو شورای شهر بود سال 93 با کسب 9 رای موافق اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار ایلام انتخاب شد.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵

    بعنوان یک شهروند ایلامی از وقتی که این آقا شهردار شدن احساس مسکنم نهادی به اسم شهرداری وجود نداره!!!!بجز از رفتگران و کارگران زحمتکش کلا شهرداری تعطیله!کوچکترین حرکت ملموس و مفیدی صورت نگرفته!وضعیت سیل بندهایی که از بهمن ماه تاکنون باز هستن و هیچ اقدامی برای ترمیمشون صورت نگرفته!وضعیت ورودی شهر ایلام .اگه یکی دومورد آسفالت در معابر جلو چشم صورت گرفت یکی دوروز اخیر و در جریان بحث استیضاح بود....واقعا باید به همچین شورای شهری احسنت گفت!!!!!!

    پاسخ به این نظر