نتایج نهایی آزمون استخدامی شهرداری‌های استان اعلام شد/ آغاز به کار مستخدمین تا دو ماه آینده

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی شهرداری‌های استان خبر داد و گفت: حوزه گزینش استانداری تا 6 ماه فرصت دارد کارهای مصاحبه و گزینش قبول‌شدگان را انجام دهد ولی با توجه به نیاز شهرداری‌‎های استان تقاضا کرده‌ایم که تا 2 ماه آینده این فرآیند صورت گیرد.

 مهندس «عباس میرزاد» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، اظهار کرد: براي تأمین نيروي انساني موردنیاز واحدهای آتش‌نشانی‌ شهرداري‌های ایلام، بدره، لومار، آبدانان، ارکواز ملکشاهی و چوار در رشته شغلی کاردان آتش‌نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین بر اساس مجوز شماره 12672/ 93/225 مورخ 23 آذر 93 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رییس‌جمهور و نامه شماره 52884 مورخ 29 بهمن 93 سازمان شهرداري‌ها و دهياري‏‌هاي كشور آزمون کتبی در تاریخ 8 خرداد امسال با شرکت 254 نفر داوطلب برگزار شد.

وی بابیان اینکه بعد از طی مراحل مصاحبه و گزینش قبول‌شدگان بکار گرفته می‌شوند، افزود: از بین شرکت‌کنندگان در آزمون فوق‌الذکر با احتساب سه برابر ظرفیت تعداد 36 نفر قبول که پس از برگزاری آزمون عملی تعداد 12 نفر پذیرفته‌شده و نهایتاً پس از طی مراحل گزینش برای استخدام پیمانی در شهرداری‌ها جذب خواهند شد.

میرزاد ادامه داد: حوزه گزینش استانداری تا 6 ماه فرصت دارد کارهای مصاحبه و گزینش قبول‌شدگان را انجام دهد ولی با توجه به نیاز شهرداری ایلام تقاضا کرده‌ایم که در تا دو ماه این فرآیند صورت گیرد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری ایلام خاطرنشان کرد: برای شفاف‌سازی و اطلاع داوطلبین از نتیجه آزمون، این دفتر اقدام به اعلام ریزنمرات کتبی و عملی کسب‌شده توسط پذیرفته‌شدگان کرده که این افراد می‌توانند در فایل ضمیمه نمرات خود را مشاهده کنند.

 

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال