انتصاب سرپرست پارک علم و فناوری ایلام

با حکم وزیر محترم علوم، عضو هیأت علمی دانشگاه ایلام به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری استان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، دکتر محمد فرهادی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر کامران طاهرپور، عضو هیأت علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه ایلام را به عنوان سرپرت پارک علم و فناوری استان منصوب نمود.

در حكم دكتر فرهادي خطاب به دكتر طاهر پور آمده است:

انتظار مي رود با توكل به خداوند سبحان، ماموريت و وظايف سرپرستي پارك علم و فناوري ايلام را بر پايه قوانين، سياست ها و در چارچوب برنامه ها و جايگاه تشكيلاتي مصوب به انجام رسانيد .

بايسته است با پيروي از آموزه هاي اسلامي ، مباني علمي و راهبردي دولت تدبير و اميد و جلب همكاري همه مديران، اعضاي هيئت علمي و كاركنان گرامي، نقشي شايسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوري و نقش آفريني آن در اقتصاد دانش بنيان و تحقق سياست هاي اقتصاد مقاومتي ايفا نماييد.

همچنين وزير محترم علوم در نامه جداگانه اي ازخدمات دکتر سجادی فر، سرپرست سابق پارک علم و فناوری ایلام در دوران تصدي اين مسئوليت قدرداني كرد.

گفتني است، دكتر طاهرپور پيش از اين 2 دوره مدیر گروه علوم دامی دانشکده کشاورزی، مدیر دانشجویی و سرپرست آزمايشگاه مركزي دانشگاه ایلام بوده است.

نظرات ارسال نظر
  • نقیدر تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۴

    با تشکرازوزیرمحترم علوم ازانتخاب شایسته ای که انجام داده اند وهمچنین تبریک به جناب دکترطاهرپور وارزوی توفیق وبهروزی برای اینجناب

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال