اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده در استان ایلام

1-سید محمد طاهری مقدم ریاست سابق دانشگاه پیام نور ایلام تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

2-عمران علی محمدی  نماینده فعلی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

3-لطیف صادقی فرماندار سابق زاهدان تایید صلاحیت شد ./ حوزه شمالی

4-سلام امینی نفر دوم انتخابات میان دوره ای قبل تایید صلاحیت شد ./ حوزه شمالی

5-سارا فلاحی استاد دانشگاه و کاندیدای دوره نهم مجلس ایلام تایید صلاحیت شد ./ حوزه شمالی

6-مسعود ملکی فرماندار سابق ایوان و مدیرکل سابق امور اجتماعی استانداری ایلام تایید صلاحیت شد ./ حوزه شمالی

7-حجت الاسلام و المسلمین سجاد امیدی مدرس حوزه و دانشگاه و جانشین امور روحانیون سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

8-حجت اله شیرزادی مسئول دفتر نمایندگی دیوان عدالت اداری در استان ایلام تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

9- تقی منصوریان تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

10-علی امینی مدرس دانشگاه و رییس انجمن علمی مدیریت آموزشی استان ایلام تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

11-حشمت الله شریفی  از فرماندهان و طراحان نبرد با داعش و  نماینده امنیتی وسیاسی ایران در قاره های آسیا وآفریقا و اروپا  تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

12-علی علیپور تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

13-عباس نصرالهی فرماندار سابق شهرستان های ملکشاهی و مهران  تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

14-حجت اله اکبری قائم مقام حزب موتلفه استان ایلام  تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

15-مهدی شریفی معاون سابق سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

16 - صادق رستمی  مدیرکل سابق بهزیستی استان ایلام تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

17-فریده الیاس پوریان مدیرکل  سابق زنان وخانواده استانداری ایلام تایید صلاحیت شد / حوزه شمالی

18-بیت الله نوریان  استاد دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات علوم انسانی دانشگاه امام حسین تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

19-شهرام طهماسبی پور  کارمند با سابقه سازمان برنامه وبودجه، سازمان مدیریت  و برنامه ریزی و استانداری تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

20-بهزاد جوانمرد تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

21-خدابنده قنبری تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

22-روح الله ناصر زاده  معاون فنی و مهندسی قرارگاه سازندگی خاتم الانبياء(ص) تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

۲۳-سعید لطفی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۴-بهزاد شیروانی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۵- روح اله محمدزاده تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۶- یاسر منصوری تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۷- مالک شعاعی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۸- محمدنقی خیری تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۲۹-احمد محمدی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۰-مجتبی اسدی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۱-جلال میرزایی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۲- سید عابدین حسینی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۳-محمد حسن نساری تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۴-جوهر احمدی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۵- عمران احمدی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی
۳۶-علی جمشیدی تایید صلاحیت شد/ حوزه شمالی

 

 

 

1-علی محمد احمدی  نماینده فعلی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

2-بهزاد علیزاده فرماندار سابق دهلران و شهردار سابق دره شهر تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

3-تقی محمدی كنسول اول جمهورى اسلامى در بصره و مسئول سابق حراست آموزش و پرورش استان ايلام تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

4- شادمهر کاظم زاده  رئیس سابق اداره راه و ترابری شهرستان دره شهر و مهران و معاون  اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

5-محمد باصره مسؤل سابق استخدام اداره کل آموزش وپرورش استان ایلام  تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

6- لطفی نوری تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

7- موسی جوزی تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

8- سید نور علی موسی تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

9- علی اکبر جعفری  تایید صلاحیت شد / حوزه جنوبی

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال