یک‌شنبه 24 آذر 1398

مستند در پناه بلوط در ادامه مسیر موفقیت

ه نقل از روابط عمومی مرکز ایلام، مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام، اظهار کرد: مستند در پناه بلوط تندیس بهترین مستند نخستین جشنواره  بین‌المللی فیلم‌های بی‌کلام تهران را از آن خود کرد.

علیرضا شیروی، بیان کرد: این مستند در جشنواره فیلم‌های بی‌کلام تهران ،علاوه بر دریافت تندیس بهترین مستند، در بخش‌های بهترین فیلم از نگاه تماشاگران و بهترین تصویربرداری نیز نامزد دریافت تندیس شد.

وی، با اشاره به اینکه در پناه بلوط  اثر مهدی نورمحمدی کارگردان جوان و خوش‌ذوق ایلامی، در صداوسیمای مرکز ایلام و به سفارش سیمای استان‌ها تولیدشده است، افزود: در پناه بلوط داستان زندگی سنجاب ایرانی و چالش‌های موجود در مسیر حیات این حیوان کوچک است که در فضایی بدون کلام روایت می‌شود.

مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام به موفقیت‌های متعدد ملی و بین‌المللی  مستند در پناه بلوط اشاره کرد و گفت: از مهم‌ترین این موفقیت‌ها می‌توان به دریافت سیمرغ بلورین سی و دومین جشنواره  بین‌المللی فیلم فجر و تندیس بهترین مستند بلند هفتمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت اشاره کرد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز بخش ملی و بین‌المللی جشنواره  فیلم‌های بی‌کلام تهران، شامگاه شنبه 18 اردیبهشت در دانشگاه هنر تهران برگزار شد.

نظرات ارسال نظر