هفت هزار فقره انشعاب غیر مجاز برق در استان ایلام جمع آوری شد

هادی شیرخانی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد انشعاب غیر مجاز جمع آوری شده، چهار هزار فقره مربوط به انشعابات مشهود و سه هزار و ۴۸۲ مورد نیز مربوط به انشعابات غیر مشهود بوده است.
وی افزود: از تعداد چهار هزار انشعاب غیر مجاز شناسایی شده مشهود تاکنون دو هزار مورد اصلاح شده و مابقی نیز در دست پیگیری در مراجع حقوقی و قضایی است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام از جمع آوری کامل انشعابات غیر مجاز مشهود در این استان خبر داد و تاکید کرد: با اقدام های صورت گرفته پیک بار برق در سطح استان کاهش چشمگیری داشته است.
شیرخانی یادآور شد: بیشترین تلفات شبکه برق مربوط به بخش توزیع است چرا که این بخش بدلیل ارتباط مستقیم با مشترکان برق، یکی از بخش‌های محوری صنعت برق محسوب می شود.
وی گفت: وجود انشعاب های برق‌های غیرمجاز سبب هدر روی انرژی و وارد کردن خسارت به بیت‌المال می‌شود که در سال جاری برای جمع‌آوری انشعاب های برق غیرمجاز در استان تدابیر ویژه اندیشیده شده است.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ایلام واگذاری انشعابات جدید در کمترین زمان ممکن، تبدیل شبکه‌های سیمی به کابل، تعویض و جایگزینی کنتورهای معیوب و راه‌اندازی اکیپ‌های ویژه جمع‌آوری را از مهم‌ترین تدابیر برای جمع‌آوری انشعاب برق‌ غیرمجاز برشمرد.
بیش از ۲۰۰ هزار مشترک از خدمات شرکت توزیع نیروی برق ایلام بهره مند هستند.
 

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 13سال و 11ماه