هجدهم اردیبهشت ماه روز ایلام در نمایشگاه کتاب

سومین نشست استانها به استان ایلام اختصاص دارد که با حضور مسئولان ارشد استان، شاعران برجسته و ملی در نمایشگاه کتاب برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان ، روز شنبه هجدهم اردیبهشت ماه (برابر با چهارمین روز نمایشگاه کتاب) به استان ایلام اختصاص دارد . در این روز نمایشگاه عکس «حیات در زاگرس» که آثاری از عکاس برجسته استان ایلام «مهدی نورمحمدی» است، در نمایشگاه بین‌المللی کتاب در راستای معرفی هر چه ‌بهتر ایلام دایر می‌شود. 
 
همچنین نشست خبری و رسانه‌ای مسئولان فرهنگی استان، نمایشگاه تلفیقی آثار خوشنویسی، صنایع‌دستی، عکس و هنرهای تجسمی، اجرای موسیقی سنتی، کارگاه سوغات و شیرینی‌های محلی از دیگر برنامه‌های جنبی روز ایلام در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. اجرای موسیقی مقامی  و آیینی استان، اجرای موسیقی صحنه‌ای استان نیز از دیگر برنامه‌های این استان است. 
 
بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال