پرواز ایلام - مشهد دایر شد

مجتبی بیاتی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت موضوع هم از حیث تمایل و خواست اهالی ایلام و همچنین به واسطه تمرکز تردد زائران عتبات عالیات ایران و عراق از طریق مرز مهران و استان ایلام، راه اندازی این مسیر پروازی در دستور کار و پیگیری قرار گرفت.
وی افزود: پرواز بین فرودگاه های ایلام و مشهد توسط شرکت هواپیمایی آسمان در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هر هفته صبح ها از ایلام به مشهد و عصر همان روز از مشهد مقدس به ایلام انجام می شود.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام با ابراز امیدواری از اینکه راه اندازی این مسیر هوایی بتواند در ایجاد رفاه و دسترسی مسافران و نیز توسعه ارتباطی استان ایلام موثر واقع شود گفت: متقاضیان از طریق دفاتر خدمات هوایی نسبت به اخذ و یا رزرو بلیط این مسیر اقدام کنند.
بیاتی تاکید کرد: از 29 اسفند 94 تا پایان ششم فروردین 95 در مجموع 44 پرواز به صورت رفت و برگشت در فرودگاه شهدای ایلام انجام شده است.
وی اضافه کرد: 890 نفر در نتیجه این پروازها وارد استان شده و 676 نفر نیز از استان ایلام خارج شده اند و در مجموع یک هزار و 566 مسافر در این پروازهای هوایی جابجا شده اند.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام همچنین از انتقال 12 تن بار در نتیجه پروازهای این فرودگاه در ایام تعطیلات نوروز 95 خبر داد.
بیاتی ادامه داد: هم اکنون به طور متوسط هر هفته 40 پرواز در مسیر ایلام - تهران از طریق فرودگاه شهدای شهر ایلام انجام می شود.
وی از شرکت های هواپیمایی آسمان ، ماهان و پویا به عنوان شرکت های فعال در فرودگاه ایلام نام برد.

نظرات ارسال نظر
  • امینیدر تاریخ ۹ فروردين ۱۳۹۵

    باسلام وتشکرازپیگیری مدیرمحترم فرودگاه ایلام درخصوص راه اندازی پروازایلام -مشهدوبلعکس،انشاالله پروازمستمرو تداوم داشته باشد.اجرکم عندالله.

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال