دوشنبه 22 مهر 1398

با صدور حکمی صورت پذیرفت؛ خداحافظی آذرکردار با مدیرکلی منابع طبیعی ایلام

طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور خیرالله آذرکردار با سمت خود در اداره کل منابع طبیعی استان ایلام با عنوان مدیرکلی خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور رضا احمدی به‌عنوان مدیرکل جدید اداره کل منابع طبیعی استان ایلام منصوب شد.

پیش از این خیرالله آذرکردار طی ماه‌های گذشته به‌عنوان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام منشا خدماتی بود.

رضا احمدی از کارشناسان ارشد سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری استان ایلام بوده که در سمت‌های معاون اداره کل منابع طبیعی استان ایلام، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و ... فعالیت داشته است.

وی پیش از انتصاب به این سمت در سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در عنوان مدیرکل جنگل‌های خارج از شمال فعالیت می‌کرد.

طی هفته‌های گذشته بخشی از جنگل‌های شرقی شهر ایلام دچار حریق شده که با کمک مردم و نیروهای بسیج، سپاه، هلال‌احمر، شهرداری و همچنین کارکنان و مدیران خدوم اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام و ... این حریق اطفا شد.

نظرات ارسال نظر
  • علیدر تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۴

    حق ایشان نبود برکنار بشه آذرکردار قربانی باند ... شد. یکی نیست به این ... بگه اگه ... خوب بود چرا پارسال برکنارش کردی و اگر بد بود چرا دوباره اوردیش.مگه ایلام ازمایشگاه شماست که هروقت دوست داری یک مدیرکل بیاری و ببری. واقعا در حق اذرکردار ظلم شد و صدای کسی در نمی آید.

    پاسخ به این نظر
  • امیردر تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۴

    از سایت خوب ایلام امروز انتظار داریم موضوع برکناری این بنده خدا که در حقش ظلم شد را پیگیری و با ایشان مصاحبه کند. به نظر می رسد عده ای و یا باندی به دنبال ایشان بوده اند از نظرات مردم و برخی کارمندان منابع طبیعی چنین بر می آید که کاسه ای زیر نیم کاسه است. حتی در سایت های دیگر من دیدم نظرات مردم حاکی از دفاع از اذرکردار است.

    پاسخ به این نظر