پنج‌شنبه 14 آذر 1398

سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام اجاره داده شد

بیمه‌ی ایران بخشی از فضای سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام را که رسالتی فرهنگی دارد به مکانی اقتصادی تبدیل کرده است.
 

به گزارش ایسنا، با وجود اینکه بسیاری از موسسات قرآنی در ایلام در مکان‌های استیجاری اداره می‌شوند اما بخشی از ساختمان اداره‌ی کل تبلیغات اسلامی استان به موسسات اقتصادی اجاره داده شده است، البته این تنها بخشی از اشغال محیط‌های فرهنگی ایلام است.

رهگذرانی که از خیابان آیت‌الله حیدری ایلام می‌گذرند چشمشان به تابلو بیمه‌ی ایران می‌افتد، تابلویی که تابلو سازمان تبلیغات اسلامی استان را تحت‌الشعاع خود قرار داده است.

«حشمت‌الله رستمی» معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام نیز در این زمینه به ایسنا، گفت: در حوزه اعتباری با کمبود شدید مواجه هستیم لذا به‌ناچار برای تأمین بخشی از هزینه‌های جاری این دستگاه قسمتی از این ساختمان به شرکت بیمه اجاره داده شده است.

وی بابیان اینکه به دلیل کمبود اعتبار از مرکز به ما ابلاغ‌شده که به سمت درآمدزایی حرکت کنیم، افزود: در استان با این موضوع مخالف هستیم اما چاره‌ای جز این هم وجود ندارد.

رستمی اضافه کرد: این دستگاه برای تأمین هزینه‌های جاری خود با کمبود شدید اعتباری مواجه است.

نظرات ارسال نظر
  • صادق محمودیاندر تاریخ ۳۱ تير ۱۳۹۴

    سلام هردم از این باغ بری میرسد تازه تر از تازه تری میرسد. روزی مدرسه 17 شهریور وقفی باموزش و پرورش را برای پارکینگ میفروختند همروز مرکز فرهنگی اصلی اسلام را برای اضافه بیکاری کارکنان را اجاره میدهند عجبا

    پاسخ به این نظر