دوشنبه 18 آذر 1398

تیم فوتبال بانوان ایلام در بلاتکلیفی / مسوولان شرکت گاز بی تفاوت

نایب رییس هیات فوتبال ایلام و سرمربی تیم پالایش گاز گفت: حضور تیم فوتبال بانوان ایلام در نهمین دوره لیگ برتر مسجل است و فرصت تا شروع مسابقات اندک، اما هنوز مجوز تمرین آماده سازی این تیم از سوی پالایشگاه گاز استان صادر نشده است.

تیم فوتبال بانوان ایلام با نام پالایش گاز در مسابقات لیگ برتر حضور دارد و شرکت پالایش گاز استان بعنوان حامی این تیم را در مسابقات همراهی می کند.

خانم ایناس آراسته نژاد در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: همه تیم های حاضر در لیگ برتر تمرین های آمادگی برای حضوری قدرتمندانه در مسابقات از اوایل اردیبهشت شروع کرده اند در حالیکه تیم ایلام بعنوان یک تیم مدعی هنوز در بلاتکلیفی و سردرگمی قرار دارد.

وی افزود: علت تعلل شرکت پالایش گاز ایلام در اخذ مجوز برای آغاز تمرینات آماده سازی، حصول اطمینان این شرکت از حضور تیم فوتبال بانوان استان در لیگ برتر از سوی فدارسیون فوتبال بوده که هفته گذشته فدارسیون بصورت رسمی این تیم را به شرکت در آیین قرعه کشی نهمین دوره لیگ برتر و حضور در این دوره از مسابقات دعوت کرد.

آراسته نژاد یادآور شد: با وجود ارسال این نامه از سوی فدارسیون، اما هنوز مجوز تمرین آمادگی و بدنسازی تیم از سوی شرکت گاز بعنوان حامی مالی صادر نشده و این فرصت سوزی ها بی شک به ضرر تیم فوتبال بانوان ایلام است و موجب ناهماهنگی اعضای تیم در جریان مسابقات می شود.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام تاکید کرد: برای رسیدن به آمادگی نسبی باید حداقل دو ماه زودتر از شروع مسابقات تمرین های بدنسازی را آغاز کرد در حالیکه تیم ایلام همچنان در وضعیت رکود بسر می برد.

وی گفت: با توجه به وضعیت پیش آمده این تیم برغم شایستگی و با وجود بهره گیری از چند بازیکن ملی پوش، در خلال بازی ها به مشکل بر می خورد چرا که هماهنگی و یکپارچگی ندارد که این موضوع را بارها به مسوولان پالایش گاز استان اعلام کرده ایم.

بر اساس برنامه ریزی های فدارسیون ششم مرداد ماه آیین قرعه کشی لیگ برتر بانوان با حضور 12 تیم برگزار می شود و طبق تقویم این فدارسیون نخستین بازی نیز ششم شهریور انجام می شود.

در هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر تیم فوتبال بانوان ایلام با وجود شایستگی به مقام چهارم این دوره از مسابقات دست یافت.

امسال 20 نفر به عضویت تیم پالایش گاز ایلام درآمده اند که پنج نفر از آنها را بازیکنانی تشکیل داده اند که برای نخستین بار به پیراهن این تیم را می پوشند.

تلاش برای گفت وگو با مسوولان شرکت پالایش گاز استان ایلام در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال بانوان بی نتیجه ماند.

نظرات ارسال نظر