سه‌شنبه 19 آذر 1398

دبیر انصار حزب‌الله ایلام: برخی مدیران ضعیف مانع تحقق اهداف دولت نهم در استان هستند

دبير انصار حزب الله ايلام گفت: استاندار جديد ايلام به عنوان منصوب دولت محبوب نهم مطلع باشند كه ضعف و ناكارآمدي برخي از مديران دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداري‌ها باعث وقفه در تحقق اهداف رييس جمهور در استان شده است.
فرج‌الله خدامرادي، عضو شوراي مركزي ستاد دكتر احمدي نژاد و دبير انصار حزب‌الله ايلام با حضور در دفتر ايسنا‌ي ايلام با بيان اين مطلب اظهار كرد: از استاندار جديد استان انتظار داريم اين نقاط ضعف را با تعويض مديران ناتوان تحقق بخشند و هدف رييس جمهور مردمي ‌و محبوب را كه برطرف شدن موانع توسعه استان به لحاظ عمراني،‌ اقتصادي و فرهنگي است، جامه عمل بپوشانند.
وي با بيان اين كه برخي از مديران ناكارآمد استان نگذاشته‌اند شيريني خدمات رساني رييس جمهور به كام مردم شهيد پرور برسد، افزود:‌ بايد هر چه سريع‌تر مديران توانمندي به جاي اين مديران مسووليت را بر عهده بگيرند تا شايد بتوانيم استان را در فرصت باقيمانده چهار ساله‌ي دولت نهم به پيش ببريم و بارقه اميدي در امت شهيد پرور استان ايجاد كنيم.
خدامرادي ابراز اميدواري كرد، از آن جا كه استاندار جديد منتصب به دولت عدالت محور است، در جهت رفع ناكارآمدي‌ها بكوشد و گفت: معتقدم اگر رييس جمهور در مورد استاندار پيشين استان راسا تصميم مي‌گرفت هم اكنون شاهد پيشرفت خوبي در استان بوديم.
دبير انصار حزب‌الله ايلام نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي را خطاب قرار داد و اظهار كرد: اين نمايندگان چه در حوزه‌ي شمالي و چه در حوزه‌ي جنوبي بايد بدانند كه زير ذره‌بين مردم هستند و مردم حركات آنها را زير نظر دارند و در رفع برخي ناكارآمدي‌ها و نابساماني‌هاي مديريتي استان بكوشند.
او برخي مشكلات و ضعف‌هاي مديريتي را مربوط به كساني دانست كه تنها اسم اصول گرايي را يدك مي‌كشند و اضافه كرد: اصولگرا كسي است كه شاخص‌هايي را كه رهبري براي اصولگرا بودن تعريف كرده است يعني مومن، باتقوا، عادل و شجاع بودن را داشته باشد.
وي ادامه داد: خوشبختانه هم اكنون جبهه متحد اصولگرايان در استان كاملا با هم متحد هستند و مرتب جلسه دارند و از برخي افرادي كه در عرصه مديريت به نام اصولگرايي حضور پيدا كرده و ارتقا يافته‌اند اما كارآيي خوبي ندارند، گله دارند؛ زيرا اين افراد به جاي اين كه رضايت مردم را تامين كنند در بين نيروهاي اصولگرا براي منافع خود ايجاد تفرقه مي‌كنند.
اين عضو ستاد مركزي دكتر احمدي نژاد خاطرنشان كرد: استان ايلام هم اكنون به شدت به عدالت اقتصادي نياز دارد و توسعه فرهنگي و گسترش فرهنگ قرآني و معارف اسلامي بايد در اولويت برنامه‌هاي مديران باشد.
خدا مرادي اظهار كرد:‌ جبهه متحد اصولگرايان از استاندار جديد حمايت مي‌كند و در جريان انتخابات نيز فقط از منويات مقام معظم رهبري پيروي خواهد كرد.
نظرات ارسال نظر