سه‌شنبه 24 تیر 1399

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام: آموزشکده‌های داروسازی و دندانپزشکی در دهلران و ایلام تاسیس می‌شود

رييس دانشگاه علوم پزشكي ايلام از راه اندازي آموزشكده‌ داروسازي با همكاري دانشگاه‌علوم پزشكي اهواز در دهلران و همچنين آموزشكده دندانپزشكي در ايلام خبر داد.

دكتر ساكي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) با اشاره به مصوبه سفرهاي رياست جمهوري مبني بر تاسيس آموزشكده دندانپزشكي، گفت: ‌آموزشكده دندانپزشكي سال آينده به صورت مشترك با دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در ايلام راه‌اندازي مي‌شود.

وي افزود: آموزشكده دندانپزشكي ابتدا با ايجاد رشته‌ سي تي اسكن دهان و دندان شروع به فعاليت مي‌كند تا با فراهم شدن پتانسيل و شرايط لازم گسترش يابد و به صورت مستقل دانشجو بپذيرد.

وي همچنين با اشاره به راه اندازي آموزشكده داروسازي با همكاري دانشگاه علوم پزشكي اهواز در سال آينده، اظهار كرد:‌ اين آموزشكده در دهلران مرز ميان ايلام و خوزستان راه اندازي مي‌شود.

رييس دانشگاه علوم پزشكي ايلام در خصوص نحوه پذيرش دانشجو در آموزشكده داروسازي، تصريح كرد: اين آموزشكده در واقع شعبه‌اي از دانشگاه علوم پزشكي اهوازدر دهلران است و احتمالا تا زماني كه مستقل شود از طريق دانشگاه علوم پزشكي اهواز دانشجو مي‌پذيرد، البته هنوز هماهنگي‌هاي لازم با سازمان سنجش در اين خصوص صورت نگرفته است.

نظرات ارسال نظر
  • کامیار منصوریدر تاریخ ۱۸ دی ۱۳۸۹

    آخه دیگه کی این دانشکده های دارو سازی و دندانپزشکی درست میشن ؟خواستم بدونم اول مهر ماه 91درست میشن ما بیایم اونجادکتر بشیم. دانش آموز سوم دبیرستان هستم بهمن 89

    پاسخ به این نظر