دوشنبه 27 آبان 1398

اسامی ۱۰۰ کاندیدای جبهه متحد در استانها

براساس تصميم شوراهاي جبهه متحد اصولگرايان (5+6) در استانها، نامزدهاي اصولگرايان در برخي حوزه‌هاي انتخابيه مشخص شد.
    

به گزارش فارس،در مورد ساير حوزه‌هاي انتخابيه (حدود 70 حوزه انتخابيه) شوراهاي مركزي جبهه متحد اصولگرايان از ميان افراد معرفي شده نظرسنجي و پيش از آغاز تبليغات، نتيجه را اعلام خواهد كرد.

*ايلام
حوزه انتخابيه دهلران - عبدسبزي
*گيلان
حوزه انتخابيه انزلي - خسته‌بندي

*كرمانشاه
حوزه انتخابيه گيلانغرب- تجري
حوزه انتخابيه ارومانات- فتح‌الله حسيني

*قزوين
حوزه انتخابيه تاكستان- بهمن طاهرخاني
حوزه انتخابيه بوئين‌زهرا- عباسپور
حوزه انتخابيه قزوين- ابوترابي و محمددوست

*لرستان
حوزه انتخابيه دورود و ازنا- دهقاني
حوزه انتخابيه خرم‌آباد- ملكشاهي و آقامحمدي
حوزه انتخابيه كوهدشت- علي شاهرخي قبادي

*سمنان
حوزه انتخابيه سمنان - دوست محمدي

*يزد
حوزه انتخابيه يزد- سيدمهدي صدرالساداتي
حوزه انتخابيه تفت- يحيي‌زاده

*كهكيلويه و بوير احمد
حوزه انتخابيه ياسوج- هدايت‌خواه
حوزه انتخابيه گچساران- سيدقدرت‌الله حسيني

*مازندران
حوزه انتخابيه بابل- ناصري
حوزه انتخابيه نوشهر- صيامي
حوزه انتخابيه بهشهر- مقيمي

*سيستان و بلوچستان
حوزه انتخابيه سراوان- هدايت مرادزهي
حوزه انتخابيه زاهدان- شهرياري
حوزه انتخابيه زابل- عباسعلي نورا

*خراسان شمالي
حوزه انتخابيه اسفراين- قوامي
حوزه انتخابيه شيروان- حسين‌نژاد
حوزه انتخابيه بجنورد- ثروتي

*گلستان
حوزه انتخابيه گنبدكاووس- سليمان عباسي
حوزه انتخابيه گرگان- سيدعلي طاهري و سيدمهدي حسيني
حوزه انتخابيه كردكوي- سيداحمد علوي
حوزه انتخابيه آزادشهر- مرادعلي منصوري
حوزه انتخابيه مينو- سيدنجيب حسيني
حوزه انتخابيه علي‌آباد- سيدحسن سيدي

*كرمان
حوزه انتخابيه بم- منقفرآبادي
حوزه انتخابيه رفسنجان-محمد حسيني
حوزه انتخابيه شهر بابك- حسين‌رضا حسيني
حوزه انتخابيه كهنوخ- اميري
حوزه انتخابيه سيرجان- سيداحمد حسيني

*خراسان
حوزه انتخابيه مشهد- فاكر، شريعتي، رحماني فضلي و قاضي‌نيا
حوزه انتخابيه درگز - رزميان

*فارس
حوزه انتخابيه فسا- دگاني
حوزه انتخابيه لامرد- حياتي
حوزه انتخابيه اقليد- نيك‌فر و الياس طاهري
حوزه انتخابيه كازرون- شاهين محمدصادقي
حوزه انتخابيه فيروزآباد- شاهين محمد صادقي
حوزه انتخابيه شيراز- ذوالانوار، قادري، خرسندي و دسغيب
حوزه انتخابيه سروستان- طهماسبي و كوهي
حوزه انتخابيه استهبان- سقايي و اميني
حوزه انتخابيه داراب- نبي‌الله احمدي
- حوزه انتخابيه مرودشت- قبادي و باسقيان
- حوزه انتخابيه جهرم- ارجمند

*چهارمحال و بختياري
حوزه انتخابيه شهر كرد - رئيسي

*خراسان جنوبي
حوزه انتخابيه نهبندان- محمدعلي اربابي
حوزه انتخابيه قائنات- قرباني
حوزه انتخابيه فردوس- عابدي


*بوشهر
حوزه انتخابيه بوشهر- جميري
حوزه انتخابيه نخبگان وزير- موسي احمدي

*همدان
حوزه انتخابيه ملاير- سيدحسن فاضليان
حوزه انتخابيه رزن- مفتح
حوزه انتخابيه همدان- حاجي‌بابايي

*آذربايجان غربي
حوزه انتخابيه اروميه- پورحيدر، فتح‌نژاد، بيت‌الله جعفري و جهانگيرزاده

*آذربايجان شرقي
حوزه انتخابيه ملكان- افخمي
حوزه انتخابيه بناب- اعزازي
حوزه انتخابيه ورزقان- رضا علي‌زاده
حوزه انتخابيه بستان‌آباد- سليمان اميري
حوزه انتخابيه ميانه- سيدبهلول حسيني
حوزه انتخابيه اهر و هريس- ولي‌ديني
حوزه انتخابيه شبستر- علي سروش

*اصفهان
حوزه انتخابيه كاشان- گرانمايه‌پور
حوزه انتخابيه نائين- حسني
حوزه انتخابيه گلپايگان- نكونام
حوزه انتخابيه فريدن- محمدي
حوزه انتخابيه شهرضا- حيدرپور

*هرمزگان
حوزه انتخابيه بندرعباس- زائري، بازيار، سليماني و عاشوري
حوزه انتخابيه بندرلنگه- جباري
حوزه انتخابيه ميناب- سيدعلي ميرخليلي

*اردبيل
حوزه انتخابيه اردبيل- جوادصبور، قاسم محمدي و حسن نوعي‌اقدم
حوزه انتخابيه پارس‌آباد- سليمان فهيمي
حوزه انتخابيه گرمي- اسماعيلي
حوزه انتخابيه مشكين‌شهر- ولي ملكي

*زنجان
حوزه انتخابيه خدابنده- محمد موسوي
حوزه انتخابيه ماه‌نشان- رضا عبداللهي
 
نظرات ارسال نظر