دوشنبه 30 دی 1398

تامین سوخت تاکسی‌های ایلام با مشکل مواجه شد

رئيس سازمان تاكسي‌راني استان ايلام با اشاره به نقص ايجاد شده در سيستم عرضه سي.ان.‌جي در جايگاه عرضه سوخت ايلام گفت: تامين سوخت تاكسي‌هاي دوگانه‌سوز در ايلام با مشكلاتي مواجه شده است. 
 
حجت‌‌الله نوروزي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: با ايجاد نقص در سيستم عرضه سي.ان.‌جي در جايگاه عرضه سوخت ايلام، مشكلاتي براي خودروهاي تاكسي در اين استان پديد آمده است.
وي ادامه داد: اين مشكل و عدم عرضه سوخت سي‌.ان.‌جي از هفت روز گذشته براي تاكسي‌هاي دوگانه‌سوز مشكلاتي را فراهم كرده است.
وي با بيان اينكه اين سازمان متولي تامين سوخت تاكسي‌ها نيست از مسئولان مرتبط با موضوع خواست در اولين فرصت به رفع مشكلات موجود در اين بخش بپردازند.
اين مسئول اضافه كرد: در حال حاضر بيش از 300 دستگاه تاكسي در اين شهر دوگانه‌سوز بوده و به واسطه گازسوز بودن آنها سهميه بنزين اين تعداد دستگاه روزانه به شش ليتر كاهش يافته است.
نوروزي كاهش سهميه بنزين و عدم ارائه خدمات گاز سي.ان.جي مشكلاتي را براي تاكسي‌هاي دوگانه‌سوز شهر ايلام به وجود آورده است.
رئيس سازمان تاكسي‌راني استان ايلام گفت: در روزهاي اخير بخش مهمي از وقت اين سازمان صرف جوابگويي به درخواست‌ها و نيازهاي تاكسي‌هاي دوگانه‌سوز و رفع مشكل آنان شده است.
وي با اشاره به اينكه اين سازمان مشكلات به وجود آمده را به شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان ايلام منعكس كرده است، افزود: شركت پخش فرآورده‌هاي نفتي استان ايلام درصدد رفع مشكل به وجود آمده است.
نوروزي تصريح كرد: براساس رايزني‌هاي انجام شده، قرار است براي جبران اين مشكلات، شركت نفت از طريق مراجع مربوطه سهميه بنزين تاكسي‌هاي دوگانه‌سوز را در روزهاي بروز خرابي جايگاه عرضه سي.ان.جي افزايش دهد.  

نظرات ارسال نظر