یک‌شنبه 24 آذر 1398

شاپور پولادی :رئیس جمهور باید در انتصاب رحیم‌مشائی تجدید نظر کند

 نماينده مردم ايلام، ايوان، شيروان چرداول و مهران گفت: رئيس جمهور بايد در انتصاب رحيم‌مشائي تجديد نظر كند.
شاپور پولادي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: رئيس جمهور در انتصاب مشائي به عنوان معاون اول بايد به سوابق اعتراضات و انتقادات از رحيم‌مشائي به عنوان رئيس سازمان ميراث فرهنگي در دولت نهم توجه كند. 
وي ادامه داد: سخنان رحيم مشائي در دولت نهم در خصوص مردم اسرائيل انتقاداتي از سوي نمايندگان مجلس، گروه‌هاي سياسي، احزاب و حتي مقام معظم رهبري به همراه داشت كه انتظار نمي‌رفت آقاي احمدي‌نژاد بار ديگر از اين شخص در مقامي بالاتر و در دولت دهم استفاده كند. 
اين نماينده مجلس اضافه كرد: اين در حالي‌ست كه خود احمدي‌نژاد بارها و بارها از استفاده از چهره‌هاي جديد در كابينه دهم سخن گفته است اما در عمل چيز ديگري مشاهده مي‌شود. 
پولادي تصريح كرد: در دولت نهم 220 نماينده خواستار عزل مشائي از سمت رياست سازمان ميراث فرهنگي شده كه در اين خصوص نيز از سوي رئيس جمهور كوتاهي شد. 
نماينده مردم ايلام، ايوان، شيروان چرداول و مهران گفت: اين بي‌‌توجهي و استمرار استفاده از رحيم مشائي در ارتباط مجلس و دولت تاثير مي‌گذارد، البته نمايندگان مردم همواره در امور محوله اصل را برمناقع ملي گذاشته و در اين راه هيچ گاه از اين مواضع خود كوتاهي نمي‌كنند. 
وي ادامه داد: اما با توجه به اينكه رئيس جمهور قصد توسعه همه جانبه كشور را داشته و در اين راه همراهي مجلس ضروري است، بايد ايشان گام نخست تعامل و همكاري با مجلس شوراي اسلامي را بردارد. 
اين نماينده مجلس اضافه كرد: براي احقاق اين مهم بايد رئيس جمهور از انتصاب رحيم مشائي به عنوان معاون اول تجديد نظر كند. 
پولادي تصريح كرد: اكنون بيشتر سياسيون، نمايندگان مجلس و نخبگان جامعه و حتي برخي از رسانه‌ها نسبت به انتخاب دوباره مشائي در كابينه دهم موضع گرفته كه بايد رئيس جمهور در نخستين فرصت نسبت به اين انتخاب دقت كند. 
نظرات ارسال نظر
  • بی نامدر تاریخ ۲ مرداد ۱۳۸۸

    مشایی فقط منتظر بود تا پولادی بگه بره کنار!!!!!

    پاسخ به این نظر