نماینده ایلام: در میان دولتی‌ها گوش شنوایی وجود ندارد!

نماینده ایلام نسبت به تاخیر دولت در ارایه گزارش عملکرد برنامه چهارم توسعه طی تذکری اعلام نارضایتی کرد. 
به گزارش ایلنا، داریوش قنبری، نماینده ایلام در جلسه علنی امروز مجلس با استناد به مواد قانون اساسی و آیین‌‏نامه داخلی مجلس نسبت به تاخیر دولت در اجرای اصل ۱۵۷ قانون برنامه توسعه ابراز نارضایتی کرد. 
وی با بیان این‌‏که ما دیگر خجالت می‌‏کشیم در این باره به دولت تذکر دهیم، ادامه داد: نمی‌دانم در میان دولتی‌ها گوش شنوایی وجود دارد یا نه؟ این برای چندمین بار است که بنده در قالب تذکر آئین‌‏نامه‌‏ای درباره عدم اجرای تکالیف اصل ۱۵۷ قانون برنامه توسعه از سوی دولت اعتراض می‌‏کنم. 
نماینده ایلام افزود: مگر قرار نیست که مجلس برای دولت ریل بگذارد و دولت در این ریل حرکت کند، اما دولت توجهی به قانون‌‏های مجلس ندارد و بر ریل خودش حرکت می‌‏کند. 
قنبری تصریح کرد: دولت باید در پایان آذر ماه گزارش عملکرد برنامه چهارم توسعه را به مجلس ارایه می‌‏کرد که متاسفانه نه امسال نه سال گذشته هیچ‌‏یک از این گزارشات را به مجلس ارایه نکرده است. 
به دنبال تذکر قنبری، ابوترابی‌‏فرد که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به وی گفت: ضرورت دارد که دولت در کوتاه‌‏ترین زمان این گزارش‌‏ها را ارایه کند چرا که تاخیر آن باعث قضاوت و برداشت‌‏هایی می‌‏شود که ضرورت ارایه این گزارش‌‏ها را دوچندان می‌‏کند. 
وی تصریح کرد: اهمیت و ضرورت ارایه این گزارش از هر زاویه روشن است.
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 13سال و 11ماه