پنج‌شنبه 14 آذر 1398

تیم فوتسال بانوان ایلام قهرمان مسابقات فوتسال دسته ۳ کشور شد

تيم فوتسال بانوان ايلام قهرمان مسابقات فوتسال دسته سه منطقه چهار كشور شد. 
  
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، با اتمام رقابت‌هاي فوتسال دسته سه بانوان منطقه چهار كشور، ايلام توانست با غلبه برحريفان خود قهرماني اين دوره از رقابت‌ها را از آن خود كند.
امروز در فينال اين رقابت‌ها دو ديدار بين تيم‌هاي فوتسال ايلام و كرمانشاه و كردستان و آذربايجان شرقي در سالن شهداي قلاويزان شهر ايلام برگزار شد.
در ديدار اول تيم فوتسال ايلام به مصاف تيم فوتسال كرمانشاه رفت كه در پايان تيم ايلام با نتيجه 9 بر سه حريف خود را شكست داد.
در مصاف دوم تيم فوتسال آذربايجان شرقي به ديدار كردستان رفت كه در پايان تيم آذربايجان شرقي پنج بر يك كردستان را شكست داد.
با كسب اين نتيجه ايلام قهرمان رقابت‌هاي ليگ دسته سه‌ بانوان منطقه چهار كشور شد و تيم كرمانشاه نيز مقام دوم اين رقابت‌ها را از آن خود كرد و هر دو تيم به دور بعدي رقابت‌ها راه يافتند.
در مسابقات فوتسال دسته سه منطقه چهار بانوان كشور كه از روز دوشنبه هفته جاري در ايلام آغاز شده 9 تيم از استان‌هاي مختلف كشور شركت كردند.
تيم‌هاي شركت كننده در اين رقابت‌ها شامل استان‌هاي كردستان، لرستان، آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، كرمانشا، اردبيل و ايلام بودند.
مسابقات فوتسال دسته سه كشور با حضور 36 تيم در قالب چهار گروه 9 تيمي در كشور برگزار ‌شده است.
در مرحله نخست هشت تيم از چهار گروه وارد مرحله دوم رقابت‌ها شده و در نهايت دو تيم برتر از اين هشت تيم به مسابقات فوتسال دسته دو بانوان كشور راه مي‌يابند.

 

نظرات ارسال نظر