شنبه 3 اسفند 1398

امام جمعه ایلام: اجرای مناظره بهترین روش تبلیغی برای نامزدها است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت :اجراي مناظره تلويزيوني نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري بهترين روش تبليغي براي آنان دتر جامعه است .
حجت‌الاسلام و المسلمين "محمدنقي لطفي" در خطبه هاي نماز جمعه اين هفته ايلام افزود: انجام مناظره، فضاي رقابت‌هاي انتخاباتي را نشاط بخشيده است ‌، که در روزهاي اخير در کشور آغاز شده است. 
وي ادامه داد: اکنون فضاي انتخابات و در آستانه دهمين دوره رياست جمهوري در اقصي نقاط کشورمان از جمله استان هميشه در صحنه ايلام بسيار پرشور شده است. 
امام جمعه ايلام اضافه کرد: بايد مردم همت کنند و با حضور پرشور و حداکثري خود تمام توطئه‌هاي دشمنان را خنثي کنند. 
لطفي تصريح کرد: اکنون رقابت جدي و شديدي بين نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري به و جود آمده و اين ناشي از حساسيت و درک شرايط کشور از سوي مردم است. 
امام جمعه ايلام با اشاره به وصيتنامه الهي ـ سيا‌سي امام خميني (ره) افزود: امام راحل به مردم وصيت فرمودند که در همه انتخابات به عنوان يک وظيفه و تکليف الهي شرکت کنند. 
حجت الاسلام والمسلمين لطفي گفت: نامزدهاي انتخابات آتي نيز بايد دقت کنند که حين تبليغات و معرفي برنامه‌هاي خود قوانين تبليغات پايمال نشود. 
خطيب جمعه ايلام در بخش ديگري از سخنانش به قيام 15 خرداد اشاره کرد و افزود: قيام 15 خرداد سال 42 يکي از حوادث مهم و تاريخي ايران اسلامي است. 
وي ادامه داد: امام راحل اين روز تاريخي را به روز مقاومت و ايستادگي ملت ايران اسلامي در برابر ظلم و جور رژيم ستم شاهي تعبير فرمودند. 
امام جمعه ايلام گفت: قيام 15 خرداد حادثه کوچکي نبوده و بلکه نقطه عطفي در تاريخ پر بار انقلاب اسلامي ايران است. 
وي در بخش ديگري از سخنانش به هفته محيط زيست اشاره کرد و افزود: محيط زيست يکي از موهبت‌هاي الهي است که بايد همه در حفظ آن کوشا باشيم. 
نظرات ارسال نظر