امام جمعه ایلام :موفقیت احمدی نژاد پیروزی گفتمان انقلاب بر اصلاح طلبان برانداز است

نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: موفقيت دکتر احمدي نژاد در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري و کسب بيش از 24ميليون راي در واقع پيروزي گفتمان امام راحل و انقلاب بر اصلاح طلبان برانداز است.
 
به گزارش ايرنا، حجت الاسلام والمسلمين "محمدنقي لطفي" روز يکشنبه در جشن بزرگ شکوه همبستگي در مسجد جامع شهر ايلام افزود: ملت ايران با دادن راي به احمدي نژاد در واقع تيري بر اصلاح طلبان افراطي زدند که از خواب غفلت بيدار شوند.
وي ادامه داد: 22خردادماه حماسي ترين حماسه ها است که بايد اين پيروزي مهم را حفظ کرده و اين شور و هيجان مردم به فراموشي سپرده نشود.
وي اضافه کرد: دشمنان نظام از همان ابتداي دوران انقلاب از هر اهرمي براي فشار به ملت ايران و نظام استفاده مي کردند اما اين ملت با آگاهي وصف ناپذير و شعور سياسي کم نظير توانستند دسيسه هاي مختلف را به خوبي شناسايي و خنثي کنند.
وي بيان کرد: در هر دوره اي که انتخابات در ايران برگزار شده دشمنان با توطئه هاي مختلف از جمله تلاش براي کمرنگ کردن حضور مردم در اين صحنه، متهم کردن دستگاه هاي برگزار کننده انتخابات به تقلب و اغتشاش سعي در تخريب اين رخداد مهم کشور داشته اند.
امام جمعه ايلام گفت: متاسفانه بعد از پيروزي انقلاب شخصيتهايي به عنوان خط نفاق از جمله بني صدر در سايه اين انقلاب حرکت مي کرد و در واقع به عنوان جريان انحرافي دروني قصد توطئه عليه نظام داشتند که دست قدرتمند ولايت او را از کشور خارج کرد.
وي اظهار داشت: بعد از رحلت امام خميني(ره) چهره بسياري از اين جريانها آشکار شدند اما مقاومت مردم مانع از تحقق اهداف آنها شد.
لطفي گفت: بسياري از اين جريانها در دوران اصلاحات در روزنامه ها و سياستهاي خارجي فضاي کشور را پر از التهاب کردند بطوريکه هر روز شاهد يک توطئه جديد در کشور بوديم.
وي تاکيد کرد: ملت آگاه ايران در انتخابات نهمين دوره رياست جمهوري دست رد به سينه آنها زد و با انتخاب رئيس جمهوري انقلابي در برابر توطئه هاي آنان ايستادند.
امام جمعه ايلام با اشاره به وضعيت تبليغات نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در کشور گفت: افرادي که از امام و رهبري عقده داشتند در اين دوره پشت سر برخي نامزدها پنهان و بازي خود را آغاز کردند.
وي ادامه داد: اين عده بدون اينکه حتي اعتقادي نيز به نامزدها داشته باشند از فرصت بدست آمده تنها سوء استفاده، ميدان داري و عقده گشائي کردند.
وي گفت: اين عده در مدت تبليغات نامزدها با اتحاد يکديگر طرح 12سال پيش را آغاز کردند و با همان فکر و انديشه در نخستين گام دست به تخريب شخصي و مجموعه دولت در حد اعلي زدند.
امام جمعه ايلام خاطر نشان کرد: تخريب و سياه نمايي اين عده تا حدي بود که افکار عمومي را به اين سمت هدايت کردند که دولت نهم در اين مدت جز خيانت به مردم هدفي ديگر نداشته است.
وي ادامه داد: پس از برگزاري انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري و انتخاب رئيس جمهوري انقلابي اين عده که تحمل حضور پرشور مردم را نداشتند طرح تقلب در انتخابات را کليد زدند.
امام جمعه ايلام خطاب به اين افراد گفت: بيدار و آگاه باشيد و خود را در اقيانوس پرتلاطم و کوبنده ملت ايران قرار بدهيد چراکه آمريکا و صهيونيست براي شما ارزش ندارد و انقلاب امام خميني(ره) به شما عزت و سرافرازي داد.
وي گفت: اين حماسه براي ما تکليف مضاعف است و بايد با اتحاد و انسجام خود آنرا حفظ و دست به دست هم رئيس جمهور منتخب مردم را براي تحقق برنامه هايش کمک کنيم.
وي اظهار داشت: خوشبختانه اکنون با گذشت دو دهه از رحلت امام اين انقلاب به رهبري ولي فقيه زمان همچون کشتي در ميان درياي پر تلاطم توطئه ها به آرامي در حرکت است و امروز شکوه مرجعيت و رهبري در ايران اسلامي براي همه روشن و آشکار است.
امام جمعه ايلام از عموم مردم اين استان بخاطر شرکت گسترده در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري تقدير کرد.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال