دوشنبه 18 آذر 1398

پرواز کبوترهای سفید انتخاب بر دامان زاگرس

 کبوترهاي سفيد انتخاب بر دامان کوه هاي سر به فلک کشيده زاگرس به پرواز درآمدند.
 
فوج فوج پرواز کبوترها بال در بال يکديگر بر فراز کوه ها، پيام آور عزت و افتخار سرزميني مقدس هستند که با اتحاد و همدلي همچون کوه استوار مانده است.
چه زيباست پرواز کبوترهايي که حلقه اي از اتحاد بر اوج آسمان را نقش مي بندند و چشم دوربينها را به اين اتحاد و همدلي خيره مي کنند.
اين پرواز کبوترها رمز پيروزي و اتحادي است که تجربه 30 ساله اي را پشت سر خود دارد و امروز نيز يکبار ديگر پروازي دسته جمعي براي انتخابي ديگر شکل گرفته است.
حس پرواز در من جاري است، مي روم وبه اين حلقه بزرگ در اقيانوس آبي اين اتحاد مي پيوندم.
حس تنهايي را از خودم دور مي کنم و به اقيانوس بزرگ انتخاب دهم در ايران مي پيوندم، چه زيباست سوار شدن بر موجهاي افتخار و عزت وقتي که ميداني قطره اي و بايد دريا شوي.
هر لحظه بر پهناوري اين اقيانوس بيکران موجهايي ملحق مي شود و تا چشم کار مي کند آبي اتحاد است.
اينجا ايران است، سرزمين لاله هاي شکفته با خون، سرزمين مقدسي که وجب به وجب آن افتخار هر ايراني است.
چشم دوربينها زل زده بر امواج اين اقيانوس هر چه لنزها را مي چرخانند باز هم براي به تصوير کشيدن اين بي نهايت بزرگ کم مي آورند.
شور و شوقي عجيب در دل هر ايراني است، موجهاي بزرگ اين انتخاب هرگونه توطئه دشمن را با خود مي برد و غرق در اين بزرگ بي نهايت مي کند.
تا چشم کار مي کند، آبي اقيانوسي است که بزرگ بودن و عزت را براي هر ايراني به تصوير کشيده است.
به ايراني بودنم افتخار مي کنم و شناسنامه ام را بر مي دارم تا حس قطره بودن از من دور شود و اقيانوس شوم.
به گزارش ايرنا، رييس ستاد انتخاباتي استان ايلام گفت: کليه تمهيدات لازم براي برگزاري انتخاباتي پرشور و حداکثري با امنيت کامل انديشيده شده و 476 شعبه اخذ راي روز جمعه در سراسر استان آماده جمع آوري آراي مردم است.
حجت الاسلام "صحبت الله رحماني" در گفت‌وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: از اين تعداد 227 شعبه ثابت شهري، 11 شعبه سيارشهري، 58 شعبه ثابت روستايي و 180 شعبه سيار روستايي است.
وي با بيان اينکه، در اين دوره از انتخابات رياست جمهوري به علت پراکندگي روستاها در مجموع 9 شعبه اخذ راي به تعداد صندوق هاي دوره پيش اضافه شده، افزود: آراي جمع آوري شده هر صندوق در هر شعبه مربوطه توسط 17 نفر که شامل پنج عضو هيات اجرايي، يک نماينده فرمانداري، دو مامور انتظامي، سه ناظر شوراي نگهبان و چهار نماينده نامزدها است، صيانت مي شود.
رحماني با بيان اينکه، تمهيدات امنيتي، انتخاباتي و فناوري براي برگزاري انتخابات به نحو احسن انديشيده شده و هيچ گونه مشکلي از لحاظ اجرا، نظارت و امنيت احساس نمي شود، از مردم ايلام خواست با حضور حداکثري خود در اين دوره از انتخابات، حماسه اي ديگر از وحدت ملي آفريده و برگ زرين ديگري را از کتاب تاريخ پرافتخار ايران قهرمان ورق بزنند.
معاون سياسي ،امنيتي استانداري ايلام و رييس ستاد انتخابات استان گفت: 357 هزار و 687 نفر در اين استان واجد شرايط راي دادن در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري هستند.
حجت الاسلام رحماني افزود: براي جمع آوري آراي مردم در روز انتخابات 10 هزار نفر در استان ايلام کار برگزاري انتخابات را بر عهده دارند.
وي گفت:مردم استان ايلام نيز پا به پاي ديگر هموطنان با حضور حداکثري در انتخابات دهمين دروه رياست جمهوري شرکت مي کنند.
استان ايلام بيش از 600 هزار نفر جمعيت دارد.

نظرات ارسال نظر