امنیت مرز و کنترل ترافیک عمده ترین برنامه های فرماندهی انتظامی استان ایلام

فرمانده انتظامي استان ايلام در نشست با اصحاب رسانه از امنيت مرز و کنترل ترافيک بعنوان عمده ترين برنامه هاي نيروي انتظامي در ايام تعطيلات نوروز نام برد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ سيد علي اکبر ميري فرمانده انتظامي استان ايلام که در جمع اصحاب مطبوعات و خبرنگاران خبرگزاري ها، هفته نامه هاي محلي، نمايندگي روزنامه هاي سراسري و صدا و سيماي مرکز استان صحبت مي کرد، با بيان اين مطلب افزود: عمده برنامه هاي نيروي انتظامي در ايام تعطيلات نوروز تأمين امنيت مرز و کنترل امنيت ترافيکي است که در تلاش هستيم با مشارکت مردم راه کار چگونگي بي خطر شدن مسافرت را بيشتر دنبال کنيم.

فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به نقش حساس اصحاب رسانه که فرهنگ سازي و آموزش همگاني و پيشگيري از حوادث جاده اي است گفت: شما خبرنگاران نقش بسيار ارزنده اي در اطلاع رساني داريد و فعاليت شما در اين حوزه مي تواند در جهت پيشگيري از جرائم و جلوگيري از حوادث جاده اي نقش بسزايي داشته باشد.

وي ابراز اميدواري کرد: مجموعه اقدامات پليس و برنامه ريزي هايي که انجام داده است بتواند احساس امنيت را براي آحاد مردم خوب و شهيد پرور استان و تمام عزيزاني که قصد مسافرت در اين ايام را دارند بوجود آورد و ما بتوانيم با حضور خود بتوانيم امنيت را براي سفر و مسافرت ها ايجاد کنيم.

سرهنگ "سيد علي اکبر ميري" در ادامه و در ارتباط با مهار و کاهش تصادفات رانندگي گفت: با تغيير تاکتيک و بکارگيري نيرو و امکانات در محورهاي پر تردد و محدوده هاي حادثه خيز سعي داريم به نتيجه اي دلخواه که کاهش نرخ تصادفات اعم از جرحي، خسارتي و فوتي است برسيم و اين يکي از محوري ترين اقدامات فرماندهي انتظامي استان است که اميدواريم با احترام به قانون و مشارکت مردم اين مهم محقق شود.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال