جمعه 27 دی 1398

یونس احمدی : طوفان مناظره احمدی نژاد امواج رنگی را از بین خواهد برد

يک فعال سياسي و دبير جبهه پيروان خط امام (ره) و رهبري ايلام، با بيان اينکه برخي از نامزدهاي دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري از مناظره و رويارويي هراس دارند و نمي خواهند با احمدي نژاد مناظره کنند، گفت: طوفان مناظره احمدي نژاد امواج رنگي تبليغاتي آنها را از بين مي برد.   

"يونس احمدي " عصر سه شنبه در جمع شماري از مردم و حاميان احمدي نژاد، افزود: از روزهاي گذشته برخي از هواداران نامزدهاي انتخابات آتي اعلام کرده‌اند که اين مناظره انجام نمي‌شود و در واقع آنان از طوفان در راه احمدي‌نژاد مي‌ترسند که همه اين برنامه‌هاي رنگين آنان را خنثي کنند.
اين فعال سياسي از چند زاويه نسبت به برنامه اخير تبليغات تلويزيوني ميرحسين موسوي انتقاد کرد و بيان داشت: اين فيلم تبليغاتي به وسيله عده‌اي از هواداران موسوي ساخته شده بود که اين افراد از گذشته نسبت به برنامه‌هاي احمدي‌نژاد انتقاد داشته‌اند.
احمدي تصريح کرد: استفاده از جايگاه روحانيت در اين فيلم تبليغاتي نيز روش مناسبي نبوده و بايد همه نسبت به جايگاه روحانيت حساس باشيم و کمتر از اين جايگاه مايه گذاشته شود.
وي عنوان داشت: سخن گفتن ميرحسين موسوي با قشري از جامعه ايران با زبان آذري براي ديگر مخاطبان نامانوس بوده و حتي ترجمه اين سخنان در اختيار ديگران قرار نگرفت که موسوي با اين قشر چه چيز مهمي را در ميان گذاشت.
دبير جبهه پيروان خط امام (ره) و رهبري استان ايلام ادامه داد: همچنين استفاده از بازيگران تئاتر براي عنوان کردن برخي از مشکلات جامعه نيز کار مناسبي نبود که در اين فيلم تبليغي به آن پرداخته شد.
اين فعال سياسي اضافه کرد: معتقد هستم سخنان احمدي‌نژاد در مناظره با موسوي برخي از ناگفته‌هايي را که احمدي‌نژاد براي حفظ حرمت انقلاب اسلامي و برخي خطوط قرمز از گفتن آنها خودداري مي‌کرد، ذهن مردم را روشن مي‌کند.
احمدي اذعان داشت: مردم نيز بسيار مشتاق شنيدن ناگفته‌هاي احمدي‌نژاد هستند که در مناظره با ميرحسين موسوي اعلام مي‌شود.
دبير جبهه پيروان خط امام و رهبري استان ايلام در پايان اظهار داشت: شايد يکي از دلايلي که موسوي تن به اين مناظره نمي‌دهد برملا شدن اين سخنان و به خطر افتادن موقعيت برخي از طرفداران و هواداران موسوي و يا خود موسوي در بين مردم باشد.
دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري 22 خراداد ماه جاري در سراسر کشور برگزار مي شود.

نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۸۸

  چرا نظرات مخالف را در سايت نميذازين

  پاسخ به این نظر
 • ایلام خاکمهدر تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۸۸

  فقط میر حسین موسوی به درد مردم ایلام میخوره.اگه امید باشه هم چی هستش.

  پاسخ به این نظر
 • seymareدر تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۸۸

  خوب تو هم برو ترکی یاد بگیر

  پاسخ به این نظر