جمعه 24 آبان 1398

نبویان: دولت احمدی نژاد بخش اسلامی را در فرآیند تصمیم سازی دخالت داد

حجت الاسلام والمسلمين سيد" محمود نبويان " پنجشنبه شب در نشست حاميان دکتر احمدي نژاد، نامزد دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري که در محل مسجد جامع شهر ايلام برگزار شد، افزود: اولين دولتي که از حوزويان در فرآيند تصميم سازي بهره گرفت و به بخش اسلامي بهاي بيشتري داد همين دولت دکتر احمدي نژاد بود. 
وي ادامه داد: بايد اعتراف کنيم که جهان بيني اسلامي در ايران شکست خورده چون قوانين برگرفته از دين اسلام نيست ، نظام آموزش و پرورش ما کپي نظام فرانسه است ، نظام بانکي ، اقتصادي و... کپي سکولار است . 
وي گفت: يکي از سران حزب مشارکت "جناب محمد رضا خاتمي " با کمال وقاحت مي گويد: اصلاحات ما آنقدر پيروز شده است که اگر ما امروزه امام غائب و معصوم بر سر کار بيايد ما اصلاح طلب ها به خودمان اجازه مي دهيم آن امام را استيضاح کنيم . 
وي افزود: "گولمان نزنند دعوا بر سر جناح چپ و راست نيست، بلکه دعوا بر سر دو جهان بيني است يکي جهان بيني اسلامي و ديگر جهان بيني مدرنيته که در تحليل مدرنيته بايد گفت ، آنها معتقدند در هيچ مساله اي حق ندارند پاي خدا را باز کني " 
حجت الاسلام نبويان گفت : دولت احمدي نژاد گفتمان را در کشور عوض کرد و اکنون هر نامزد انتخاباتي خود را ياور امام مي نامند . 
وي افزود: يادتان هست که نامزدهاي مجلس در دور ششم انتخابات چگونه براي پيروزي شعار مي دادند و خود را به شکلي در مي آوردند اما اکنون از ارزشها سخن مي گويند. 
وي ادامه داد: ببينيد احمدي نژاد و رهبري ايران را در جهان به کجا رسانده که خانم کلينتون دو هفته قبل اعلام کرد ما اين همه تلاش کرديم که دنيا تحت سلطه ما باشد اما متاسفانه دنيا چند قطبي شده و شامل آمريکا ، روسيه ، چين و ايران است و اين عزتي است که دولت احمدي نژاد براي ما آورده است . 
لازم به ذکر است انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري با چهار نامزد در22 خرداد ماه سالجاري همزمان با سراسر کشور در ايلام نيز برگزار مي شود. 
نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲ خرداد ۱۳۸۸

    ما جوانان ایلامی حمایت خود را از دکتر احمدی نژاد اعلام می کنیم چونکه برای اولین با ر در طول تاریخ این استان به مدیرت بومی ارشد ( به بچه های ایلام اعتماد کرد) این یک افتخار بزرگ است برای این استان

    پاسخ به این نظر