دوشنبه 23 تیر 1399

فرمانده سپاه پاسداران ایلام: شبکه اطلاع‌رسانی افق در ایلام راه‌اندازی شد

 فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ايلام گفت: شبكه اطلاع‌رساني افق در هفته جاري در ايلام راه‌اندازي شد.

محمد منتظري امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: اين شبكه به منظور ورود بيشتر بسيج به عرصه‌هاي فرهنگي و فكري در ايلام راه‌اندازي شده است.
وي ادامه داد: اطلاع‌رساني و استفاده علمي، فرهنگي و اجتماعي از توانمندي‌هاي مجموعه بسيج از ديگر اهداف راه‌اندازي شبكه اطلاع‌رساني افق در استان ايلام است.
اين فرمانده نظامي اضافه كرد: امروز بسيج به عنوان نيرويي قوي در تمام عرصه‌هاي مختلف كشور حضور مقتدرانه خود را استمرار بخشيده و روز به روز بر قدرت اين تفكر الهي افزوده مي‌شود.
منتظري تصريح كرد: پشتوانه مردمي اين تفكر ناب الهي كه امام راحل آن را پايه‌ريزي كرده سبب اقتدار و توانمندي اين نيروي مقتدر شده است.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايلام گفت: اقتدار و توانمندي ايران اسلامي همواره مديون فرهنگ بسيج است و بايد به اشكال مختلف از اين فرهنگ ناب پاسداري و صيانت شود.
وي ادامه داد: آگاهي يافتن بيشتر نسل جوان امروزي از پيشينه تاريخي خود يكي از ضروريات جامعه امروزي است كه بايد مسئولان به اين مهم توجه كنند.
اين فرمانده نظامي اضافه كرد: بسيج به واسطه حضور در تمام عرصه‌هاي انقلاب اسلامي بخش عمده‌اي از تاريخ اين سرزمين را به خود اختصاص داده است.
منتظري تصريح كرد: حضور موثر بسيج در دوران جنگ تحميلي يكي از برگ‌هاي سراسر افتخار تاريخ پرحماسه ملت ايران اسلامي است كه برتارك اين كشور همواره مي‌درخشد.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايلام گفت: اكنون تفكر و فرهنگ بسيج در كشور ايران اسلامي نهادينه شده است و روز به روز ايران اسلامي بالنده و مقتدر در راه اهداف عاليه خود گام برمي‌دارد.

نظرات ارسال نظر