دوشنبه 12 خرداد 1399

اصلاح‌طلبان در استراتژی تخریب دولت احمدی‌نژاد شکست می‌خورند

مسئول كميته سياسي ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان ايلام گفت: اصلاح‌طلبان در استراتژي تخريب دولت احمدي‌نژاد هم شكست مي‌خورند.
نصرت حيدري‌زرنه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: اصلاح‌طلبان اين‌بار نيز با در پيش گرفتن اين سياست غلط و نابخردانه با شكست جبران‌ناپذيري مواجه مي‌شوند. 
وي ادامه داد: اصلاح‌طلبان در انتخابات دهم رياست جمهوري با همه سرمايه‌هايشان به اين عرصه بزرگ و تاريخي آمده‌اند. 
اين فعال سياسي اضافه كرد: يكي از سرمايه‌هاي آنان ميرحسين موسوي است كه اصلاح‌طلبان سال‌ها او را به اسطوره تبديل كرده بودند. 
حيدري‌زرنه تصريح كرد: سيدمحمد خاتمي رئيس جمهور سابق و معمار اصلاح‌طلبان يكي ديگر از سرمايه‌هاي آنان بود كه در ابتداي راه با متوجه شدن فقدان پايگاه مردمي خود در دهمين دوره رياست جمهوري، پس از انجام چند سفر از انتخابات كناره‌گيري كرد. 
مسئول كميته سياسي ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان ايلام خاطرنشان كرد: اين فرد نيز در حال حاضر و با تمام توان از موسوي حمايت مي‌كند. 
وي اذعان داشت: ديگر سرمايه اصلاح‌طلبان كه از او به شيخ اصلاح‌طلبان تعبير مي‌شود، در اين دوره حاضر شده است، اين افراد با ديگر هواداران اندك خود در مجموع استراتژي تخريب دولت احمدي‌نژاد را در دستور كار قرار داده‌اند. 
حيدري‌زرنه تصريح كرد: اما همه تحليل‌ها و نظر سنجي‌ها حكايت از عدم استقبال مردمي از كانديدا‌هاي جريان اصلاح‌طلب است. 
وي ابراز داشت: در خوش‌بينانه‌ترين نظر سنجي‌ها حداكثر پايگاه آنها 18 درصد است و آنها از هم اكنون خود را براي شكست آماده كرده‌اند. 
مسئول كميته سياسي ستاد مردمي احمدي‌نژاد در استان ايلام تأكيد كرد: حمله به بسيج، شوراي نگهبان و نهاد‌هاي حاكميتي بخشي از اين پيامد است تا به نوعي شكست خود را توجيه كنند. 
وي خاطرنشان كرد: به جرأت مي‌توان گفت اقبال عمومي به احمدي‌نژاد بسيار بالا بوده و پيروزي وي در دور اول قطعي است، بنابراين بسياري از كارشناسان معتقدند كه شام آخر اصلاح‌طلبان نزديك است و با شكست آنها در اين انتخابات، جريان مدعي اصلاح‌طلبي براي هميشه از هم مي‌پاشد. 
نظرات ارسال نظر
  • شهرونددر تاریخ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۸

    خود ایشان هم که در حال تخریب کردن اصلاح طلبان هستند. به جای ایجاد فضای نا آرام انتخاباتی، انتخاب رو به مردم واگذار کنید.

    پاسخ به این نظر