دو هفته مانده به انتخابات از یک کاندیدای واحد اصلاح‌طلب حمایت خواهیم کرد

موضوع انتخابات رياست جمهوري در جلسه ظهر امروز فراكسيون خط امام مورد بحث و بررسي قرار گرفت در اين جلسه قرار بر اين شد تا همچنان اعضاي اين فراكسيون در راستاي ايجاد اجماع ميان كانديداهاي اصلاح‌طلب بكوشند و اگر چنين اجماعي حاصل نشد،‌ دو هفته مانده به انتخابات، از يكي از دو نامزد اصلاح‌طلب رسماَ اعلام حمايت كنند.
داريوش قنبري سخنگوي فراكسيون خط امام (ره) در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا با اعلام اين خبر افزود: پس از جمع‌بندي وضعيت كانديداهاي اصلاح‌طلب در جلسه امروز فراكسيون همچنان بر موضع ايجاد اجماع ميان اين كانديداها تاكيد شد و در عين حال تصميم گرفته شد تا فراكسيون در زمان مذاكره به اعلام موضع انتخاباتي خود بپردازد.
وي با اشاره به ارائه گزارشاتي از سوي اعضاي فراكسيون خط امام (ره) از حوزه‌‌هاي انتخابي‌شان ادامه داد:‌ براساس اين گزارشات مردم استقبال بي‌نظيري از كانديداهاي اصلاح‌طلب داشتند و سفر اين كانديداها و اغلب شهرها با استقبال بي‌نظير مردم مواجه شده است.
قنبري همچنين از بررسي عملكرد تبليغاتي و انتخاباتي صدا و سيما در اين جلسه خبر داد و افزود: اعضاي فراكسيون خط امام (ره)‌بر لزوم استفاده صدا و سيما از حريم سلايق فكري در برنامه‌هاي تبليغاتي خود تاكيد كردند.
در اين جلسه مطرح شد كه فعاليت‌هاي انتخاباتي صدا و سيما نبايد يكجانبه و در دفاع از يك كانديداي خاص باشد بلكه بايد با برگزاري مناظره‌هايي امكان بيان مواضع دوطرف را فراهم آورد.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸

    رسانه به اصطلاح ملي شده پايگاه تبليغاتي احمدي نژاد اون وقت هر روز شعار عدالت ميدن مراكز استاني كلا خوابند هروقت كانديداهاي ديگر مي ايند مخوابند اونا كه رفتند بيدار ميشن شروع به چرت وپرت گفتن مي كنند اين مملكت ازاد ما .حيف از اسم ازادي كه پيشوند نام جمهوري به اصطلاح اسلامي شده اگر چه هيچ نشاني از اسلام راستين در ان نيست

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۸

    خبرهاي اين نماينده اي كه قسم دروغ مي خورد و ... چاپ نكينيد همچنانكه انعكاس نظر فوق توسط مديران سايت قابل تأمل است .

    پاسخ به این نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال