چهار‌شنبه 7 خرداد 1399

حواشی حضور کروبی دانشگاه ایلام از ایرنا

 ديدار حجت‌الاسلام و المسملين مهدي كروبي نامزد رياست جمهوري با دانشجويان دانشگاه ايلام با حواشي مختلفي همراه بود.

به گزاش خبرنگار ايرنا، هنگام ورود كروبي به تالار اجتماعات، دانشجويان شعار آزادي انديشه بي‌كروبي نميشه سردادند.


* در ابتداي اين نشست برق سالن قطع شد كه پس از پنج دقيقه با استفاده از موتور برق روشنايي تامين شد.


* تعدادي از دانشجويان پوسترهايي با مضامين ما سووال داريم در دست گرفته بود.


* هنگام دعوت از رييس دانشگاه ايلام براي خيرمقدم به كروبي تعدادي از دانشجونماها اين مقام دانشگاهي را هو كردند كه رييس دانشگاه خطاب آنان گفت: اين حركتها شايسته دانشگاه نيست بلكه بايد در ورزشگاه‌ها انجام شود.

دكتر قرباني گفت: هيچگونه غرضي در قطع برق نبوده و به صورت منطقه‌اي برق قطع شده و كليه مسوولان دانشگاه در اين آيين‌ها شركت مي‌كنند و براي نامزدها احترام خاصي قايل هستند.


* يكي از شاعران ايلامي اشعاري را در مدح كروبي قرائت كرد.


* كليپي كه قرار بود به صورت تصويري و صوتي پخش شود به سبب بروز مشكلات، تنها به صورت صوتي پخش كه در اين هنگام دبير مجمع دانشجويان خط امام (ره) دانشگاه ايلام اعتراض كرد و گفت: اين كليپ هيچگونه مشكلي نداشته و با كساني كه باعث بروز اين مشكلات شده اند، برخورد خواهد كرد.


* در پايان جلسه يكي از دانشجويان به حمايت از فعاليت دولت نهم پرداخت و از تعدادي دانشجو كه تنها به فكر دست زدن هستند، خواست كه اخلاق را رعايت كنند. در اين هنگام تعدادي او را از پشت تريبون پايين آوردند و اين فرد را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

نظرات ارسال نظر
  • در تاریخ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۸۸

    البته هو کردن دانشجویان کار بسیار زشتی است. اما جواب رئیس دانشگاه هم درست نیست. چون ورزشگاه نیز جای مقدسی است و اگر در ورزشگاه افرادی هو می شوند آن هم اشتباه است و باید فرهنگ سازی کنیم.

    پاسخ به این نظر
  • در تاریخ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸

    برنامه ديدار آقاي كروبي از دانشگاه بسيار بي نظم بود و ميزبانان توانايي اجرا نداشتند وبطور كلي ناتوان بودند كه مشكلات بروز آمده متوجه آنان بود. مجمعي كه مسئول برگزاري بود وبخصوص آن خانم مدعي مسئول آن بسيار ناشيانه واحساساتي سخن مي گفت . خدا همه را هدايت كند .

    پاسخ به این نظر