یک‌شنبه 11 خرداد 1399

نقص فنی اتوبوس عامل حادثه خونین رانندگی ایلام بود

 رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ايلام گفت: نقص فني اتوبوس و عدم توانايي راننده در كنترل خودرو عامل حادثه خونين رانندگي صبح امروز ايلام بود.

رضا ميرزاد امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ايلام افزود: بر اثر نقص فني اتوبوس و عدم توانايي راننده در كنترل خودرو سبب برخورد شديد اتوبوس با منزل مسكوني واقع در بخش چوار از توابع شهرستان ايلام شد.
وي ادامه داد: بر اثر اين سانحه دلخراش رانندگي 29 نفر از سرنشينان حادثه دردم جان باخته و مابقي اين افراد نيز زخمي شدند.
اين مسئول اضافه كرد: بر اساس صورتحساب اين خودرو 33 نفر سرنشين داشته اما در حين انتقال تعداد مجروحان و حادثه ديدگان بيشتر از 33 نفر بوده است.
ميرزاد از دستگاه‌هاي امدادرساني و مديريت استان كه به موقع كار انتقال مجروحان و حادثه‌ديدگان را مديريت كردند تقدير و تشكر كرد.
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ايلام همچنين از همكاري مردم بخش چوار كه نهايت تلاش را با پرسنل امدادي، اورژانس و نيروي انتظامي كردند، تقدير كرد.
وي ادامه داد: رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي از بروز سوانح دلخراش رانندگي كاسته و اين مهم نبايد از سوي رانندگان وسايط نقليه شخصي و عمومي به فراموشي سپرده شود.
بخش چوار در 25 كيلومتري غرب شهر ايلام قرار دارد.

نظرات ارسال نظر
 • در تاریخ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸

  حال که کسی به وضع جاده ها رسیدگی نمی کند بیاییم برای مردم چوار دوره های آموزشی فوریت ها را بر گزار کنیم تا موقع تصادفات کمک کنند.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸

  با توجه به اینکه چوار، بهمن آباد، گلزار و ایوان از مراکز مهم توریستی، صنعتی و تجاری ایران هستند به منظور افزایش رونق اقتصادی، جاذبه های توریستی و هیجان بیشتر در این مناطق پیشنهاد می شود جاده ارتباطی ایلام به کرمانشاه تک تک منازل مسکونی واقع در این مناطق را دور بزند.

  پاسخ به این نظر
 • ش.مدر تاریخ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸

  ایوان توریستیه؟؟؟ مردمش خیلی خوبن که توریستی باشه؟

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۸۸

  به نظر من حال که کسی به داد ما نمیرسد.جاده که نمیتونیم درست کنیم ولی میتونیم خودمان دور شهر رو خندق بکنیم که ماشین ها قبل از سر دراوردن از خونه هامون درون خندق ها گیر کنند....

  پاسخ به این نظر