جمعه 22 آذر 1398

برخی در صدد بی‌اهمیت جلوه دادن سفر احمدی‌نژاد به ایلام بودند

به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاري فارس، همتي دومين ناطق پيش از دستور جلسه علني امروز سه‌شنبه مجلس شوراي اسلامي با اشاره به سفر رئيس‌جمهور به استان ايلام خاطرنشان كرد: در اين سفر دو روزه وزرا و مسئولان دولت براي بررسي مسائل و مشكلات مردم به شهرستان‌هاي اين استان، عزيمت كردند و در جلسات مردمي و شوراي اداري به بازديد از چگونگي اجراي مصوبات دور اول سفرها پرداختند.
نماينده ايلام با اشاره به ديدارهاي صميمانه رئيس‌جمهور با مردم برخي روستاها و شهرهاي اين استان و استقبال پرشور مردم از احمدي‌‌نژاد، اظهار داشت: احمدي‌نژاد در اين سفر، براي اشتغال‌زايي جوانان دستورات ويژه‌اي صادر كرد.
وي با اشاره به برگزاري و ادامه فعاليت‌هاي كارگروه‌هاي اشتغال، صنعت، آب و كشاورزي تا ساعاتي از نيمه‌شب روز اول سفر خاطرنشان كرد: اين كارگروه‌ها با حضور وزرا، نمايندگان، كارآفرينان، مديران محلي و سرمايه‌گذاران، در فضايي صميمي و به طور جدي مسائل و مشكلات بيكاري را مورد بررسي قرار داد.
همتي با بيان اين‌كه احمدي‌نژاد در صبح روز دوم سفر بدون تشريفات خاصي در ميان مردم محلات محروم ايلام حضور يافت، اضافه كرد: وي از نزديك به مشكلات مردم گوش فرا داد و دستوراتي براي حل اين مشكلات به مقامات استان داد.
اين نماينده مجلس با بيان اين‌كه رئيس‌ جمهور در روز دوم سفر چند ساعت را به شنيدن مشكلات مردم به صورت انفرادي و صدور دستورهايي براي حل اين مشكلات اختصاص داد، خاطرنشان كرد: با شروع جلسه هيات دولت، موانع و مشكلات اجرايي نشدن برخي پروژه‌ها و مصوبات سفر اول كه عموماً موانعي در سطح ملي داشتند، دستوراتي از سوي رئيس‌جمهور صادر شد.
نماينده ايلام با اشاره به تصميمات مهم هيات دولت در حوزه صنعت، معدن، انرژي، آب و كشاورزي اظهار داشت: انشاءالله با اين مصوبات جديد و با همت بلند مسئولان استاني، آثار و بركات آن در تغيير چهره استان، براي مردم عزيز اين ديار رقم بخورد.
همتي با بيان اين‌كه بعد از سفر رئيس‌جمهور به ايلام، برخي سايت‌هاي خبري مغرض با طرح نكات حاشيه‌اي سعي كردند دستاوردهاي سفر دولت را بي‌اهميت جلوه دهند، افزود: در طول اين سفر، نهايت احترام به نظرات مطرح شده از سوي سلايق مختلف، از طرف مسئولان دولت به عمل آمد.
وي از مردم به خاطر استقبال پرشور از احمدي‌نژاد در مسير چند كيلومتري بين فرودگاه و محل سخنراني كه به دفعات باعث توقف اتومبيل حامل رئيس‌جمهور شده بود، قدرداني كرد.

نظرات ارسال نظر