استان ایلام با وجود مشکلات زیاد در حوزه زنان، کمترین اعتبار را دریافت کرده است

مدير دفتر امور بانوان وزارت كشور اعلام كرد: استان ايلام با وجود مشكلات زياد در حوزه زنان، كمترين اعتبار را دريافت كرده است.
به گزارش خبرنگار ايلنا, ساساني, مدير دفتر امور بانوان وزارت كشور, در ششمين اجلاس سراسري مشاوران استانداري‌‏ها در امور بانوان, گفت: استان ايلام با وجود داشتن مشكلات زياد در حوزه زنان مانند خودسوزي و خودكشي كمترين اعتبارات را دريافت كرده است.
وي افزود: اين استان سال گذشته فقط 700 هزار تومان اعتبار براي امور زنان دريافت كرده است.
به گفته ساساني, استان‌‏هاي تهران, آذربايجان غربي و فارس بالاترين اعتبارات را در حوزه زنان دريافت كرده‌‏اند.
وي با اشاره به عدم دسترسي به آمار و اطلاعات, يادآور شد: متاسفانه در استان‌‏ها دسترسي به آمار مربوط به حوزه زنان مشكل است و اطلاعات در دسترس آماري نيست.
مدير دفتر امور بانوان وزارت كشور خاطرنشان كرد: تناسبي بين انتظارات و اعتبارات نيست و متاسفانه اعتبارات دريافتي استان‌‏ها متناسب با نياز آنها نيست.
ساساني تصريح كرد: برخي استان‌‏ها در زمينه امور بانوان اقدام به همايش‌‏هاي زيادي مي‌‏كنند كه اين كار چندان اثربخش نيست و از حد لازم بيشتر است.
وي با انتقاد از عدم ارتباط مديران دفاتر امور بانوان با رسانه‌‏ها گفت: ارتباط اين دفاتر با رسانه‌‏ها بسيار كم است و باعث شده كه فعاليت‌‏هاي آنان در جامعه منعكس شود.
مدير دفتر امور بانوان وزارت كشور در خصوص طراحي لباس ايراني يادآور شد: براي طراحي لباس ايراني بايد طراحان و توليدكنندگان را تشويق به طراحي لباس ايراني كنيم.

نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 14سال