یک‌شنبه 15 تیر 1399

حواشی سخنرانی رییس جمهور در ایلام

سخنراني رييس جمهوري اسلامي ايران در جمع مردم ايلام در استاديوم تختي اين شهر ، با استقبال چشمگير و بي‌نظير مردم مواجه شده است.

 به گزارش ایرنا ، با وجود اينكه قرار بود رييس جمهور ساعت ‪ ۱۰‬صبح در جمع مردم حضور پيدا كند ولي قشرهاي مختلف مردم اين استان از ساعت هفت صبح امروز در محل استاديوم تختي تجمع كرده بودند.

 ازدحام كم سابقه در خيابانهاي اطراف استاديوم تختي نشان از استقبال مشتاقانه مردم از احمدي نژاد در سومين سفر استاني در دومين دور سفرهاي استاني هيات دولت دارد.

 مردم به محض ورود رييس جمهوري به جايگاه ، يكپارچه با در دست گرفتن پرچم‌هاي سه رنگ و سر دادن شعارهاي "دسته گل محمدي به شهر ما خوش آمدي" و "هاتي خوش هاتي" به زبان كردي از دكتر محمود احمدي‌نژاد استقبال كردند.

 مردم بخش ملكشاهي از توبع شهرستان مهران در پلاكاردي خواستار تبديل اين بخش به شهرستان از رييس جمهوري شدند.

 در بخش ديگري از استاديوم طوايف و عشاير ايلام در نوشته‌هاي مختلف بر روي پلاكاردها از رييس جمهوري به خاطر حضور در استان تقدير كردند.

 بسياري از مردم كه براي ديدار رييس جمهوري در استاديوم آمده‌اند ، اكنون نامه‌هاي مختلف در دست دارند و دست اندكاران جمع‌آوري نامه‌ها در حال جمع‌آوري آنها هستند.

 زمانيكه رييس جمهوري مساله هسته‌اي را در سخنان خود عنوان مي‌كرد ، مردم ايلام با سردادن شعار انرژي هسته‌اي حق مسلم ماست حرفهاي احمدي نژاد را تاييد مي‌كردند.

نظرات ارسال نظر