دوشنبه 29 مهر 1398

استاندار ایلام: بسیج با جانفشانی و صلابت اقتدار خود را نشان داد

استاندار ايلام گفت: بسيج با جانفشاني و صلابت در دوران هشت سال دفاع مقدس و دوران سازندگي اقتدار خود را در حفاظت از ارزشهاي اصيل اسلامي نشان داد.

"علي‌محمد آزاد" روز جمعه در آيين تجليل از برگزيدگان مسابقه بزرگ "فجر جاويد" در سالن اجتماعات فرهنگيان شهر ايلام از بسيج به عنوان سازمان فرهنگي، پژوهشي و علمي ياد كرد و افزود: بسيج متعلق به همه آحاد جامعه بوده و نقش و كاركرد اين نهاد بر هيچكس پوشيده نيست.

وي گفت: پيشرفت و توسعه همه‌جانبه كشور مرهون ايثارگري نيروهاي بسيجي در دوران دفاع مقدس است.

وي تاكيد كرد: امروز نيز بسيج بايد با فرهنگ‌سازي جامعه را به سمت خريد كالاهاي ايراني و مبارزه با خريد كالاهاي خارجي سوق دهد.

نماينده ولي فقيه و امام جمعه ايلام نيز در اين آيين از بسيج و بسيجيان به عنوان حافظ ارزشها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي ياد كرد و گفت: بسيجيان در دوران دفاع مقدس شورانگيزترين حضور آگاهانه و مقتدرانه خود را به نمايش گذاشتند.

حجت‌الاسلام و المسلمين "محمدنقي لطفي" به اهداف سوء دشمنان انقلاب اسلامي براي دلسرد كردن جوانان و كشاندن آنان به سوي مواد مخدر و استفاده از كالاهاي غربي اشاره كرد و افزود: امروز نقش بسيجيان به عنوان طلايه‌داران انقلاب اسلامي در تنوير افكار عمومي و تحقق آرمانهاي امام(ره) و انقلاب اسلامي بيشتر احساس مي‌شود.

آيين تجليل از برگزيدگان مسابقه بزرگ فرهنگي، هنري، ادبي و پژوهشي "فجر جاويد و روز ايراني" با حضور مسوولان استان و جمعي از دانش‌آموزان بيسجي در سالن اجتماعات فرهنگيان شهر ايلام برگزار شد.

در اين آيين كه با همكاري استانداري، ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز و سازمان بيسج دانش‌آموزي ايلام برگزار شد، از ‪ ۲۳‬دانش‌آموز برتر تجليل شد.

آثار اين دانش‌آموزان شامل عكس، شعر، روزنامه ديواري، نقاشي، مقاله، وبلاگ نويسي، خاطره‌نويسي و كاريكاتور به عنوان آثار برتر شناخته شدند.

فراخوان اين مسابقه در بهمن‌ماه سال گذشته به صورت كشوري با همكاري ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز رياست جمهوري داده شده است.

نظرات ارسال نظر