یک‌شنبه 4 اسفند 1398

امام جمعه ایلام: نحوه تبلیغات دستگاه‌های اجرایی ضعیف است

نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه ايلام گفت: نحوه تبليغات و اطلاع رساني دستگاه‌هاي اجرايي استان براي بيان عملكرد خدمات دولت ضعيف است.

حجت‌الاسلام و المسلمين "محمدنقي لطفي" روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: با وجود اينكه دولت نهم كارهاي بزرگي را در بخشهاي مختلف انجام داده اما بازتاب و انعكاس اين فعاليتها در بين جامعه كمرنگ است.

وي ادامه داد: عدم اطلاع‌رساني به موقع و تبليغات براي بيان عملكرد دولت باعث شده كه بيشتر آحاد جامعه از خدمات ارزشمند بي‌اطلاع باشند.

او اظهار داشت: اين در حالي است كه دولت نهم با جديت تمام، تلاش، كار و پيگيري رفع مشكلات مردم را در دستور كار خود قرار داده است.

امام جمعه ايلام بر ضرورت بازنگري در نحوه تبليغات دستگاه‌هاي اجرايي تاكيد كرد و افزود: هفته دولت فرصت مغتنمي است تا خدمات ارزشمند دولت براي مردم تشريح شود.

حجت‌الاسلام و المسلمين لطفي يادآور شد: دستگاه‌هاي اجرايي در هفته گراميداشت دولت بايد با اطلاع‌رساني دقيق و شفاف فعاليتهاي ارزشمند دولت را براي تنوير افكار عمومي تبيين كنند.

او از كليه رسانه‌هاي گروهي نيز خواست با انعكاس به موقع رويدادهاي دولت مردم را در جريان اقدامهاي ارزشمند اين دولت قرار دهند.

نظرات ارسال نظر