رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی ایلام: رشته پاراگلایدر در ایلام راه‌اندازی می‌شود

 رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام گفت: رشته پاراگلایدر در استان ایلام ایجاد و راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، ارسلان چولکی ظهر امروز در مجمع هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام در سالن تربیت بدنی ایلام اظهار داشت: استان ایلام دارای جوانان مستعد و علاقه‌مندی برای ایجاد و راه‌اندازی این رشته جذاب و پرمخاطب است. 
وی ادامه داد: بر این اساس این هیئت ورزشی خود را ملزم به ایجاد و راه‌اندازی این رشته ورزشی در استان ایلام دانسته و در این راه گام بر می‌دارد. 
این مسئول اضافه کرد: البته بدون کمک تربیت بدنی استان ایلام و همچنین فدراسیون انجمن‌های ورزشی جمهوری اسلامی کوچکترین برنامه این هیئت ورزشی محقق نخواهد شد. 
چولکی تصریح کرد: در این راستا دست کمک را به سوی مسئولان مربوطه در اداره کل تربیت بدنی استان ایلام و همچنین فدراسیون انجمن‌های ورزشی جمهوری اسلامی دراز می‌کنیم. 
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام گفت: البته برنامه‌های مختلفی طی چند ماه اخیر توسط این هیئت ورزشی محقق شده که مدیون همکاری مهندس فتاحی مدیرکل تربیت بدنی استان ایلام هستیم. 
وی ادامه داد: این هیئت ورزشی در استان ایلام برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده که به مرور طی سال ۹۰ در استان ایلام اجرایی می‌شود. 
این مسئول اضافه کرد: مهم‌ترین این برنامه‌ها اجرای دوره‌های آموزشی برای ورزشکاران و مربیان این هیئت ورزشی در استان ایلام است. 
چولکی تصریح کرد: آشنایی با مهارت‌های روانی، کارگاه تغذیه، کارگاه مدیریت استرس، مرامنامه اخلاقی ورزشکاران، کنترل دوپینگ و مکمل‌های غذایی و... از جمله سرفصل‌های دروس و کارگاه‌های آموزشی سال ۹۰ برای ورزشکاران و مربیان هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام است. 
رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام گفت: افزون بر برنامه‌های آموزشی، تقویم ورزشی سال ۹۰ این هیئت نیز تدوین شده است. 
وی ادامه داد: از برگزاری مسابقات مختلف تا میزبانی رقابت‌های کشوری در تقویم ورزشی سال ۹۰ هیئت انجمن‌های ورزشی استان ایلام گنجانده شده است. 
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 13سال و 11ماه