فرمانده نیروی انتظامی ایلام: باند تهیه و توزیع مواد مخدر در ایلام متلاشی شد

فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان مرزی مهران از توابع ایلام متلاشی شد.
حیدر عباس‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: از این باند توزیع کننده مواد مخدر پنج کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد. 
وی ادامه داد: در این عملیات دو تن از قاچاقچیان مواد مخدر توسط ماموران نیروی انتظامی استان ایلام دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی ایلام با بیان اینکه این دو قاچاقچی پس از تشکیل پرونده و بازجویی‌های اولیه به دستگاه قضایی استان ایلام تحویل شدند، تصریح کرد: ماموران فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام همواره در آماده‌باش برای برقراری امنیت در استان ایلام هستند. 
فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از برنامه‌های مهم و اساسی ماموران نیروی انتظامی استان ایلام است. 
وی ادامه داد: استان ایلام یکی از مناطق امن کشور از حیث بروز انواع تخلفات خشن و... بوده و این مهم مدیون تلاش ماموران نیروی انتظامی است. 
این فرمانده انتظامی اضافه کرد: البته تعامل و همکاری مردم استان با ماموران فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام در تحقق این مهم بسیار موثر است. 
عباس‌زاده تصریح کرد: با وجود آنکه استان ایلام در مسیر ترانزیت قاچاقچیان مواد مخدر نبوده و در عین حال باراندازی نیز برای آنان محسوب نمی‌شود اما ماموران فرماندهی نیروی انتظامی استان ایلام همواره با تلاش‌های اطلاعاتی قاچاقچیان مواد مخدر را به دام می‌اندازند. 
فرمانده نیروی انتظامی استان ایلام گفت: این دستگاه انتظامی با هوشیاری ماموران خود عرصه را بر قاچاقچیان مواد مخدر در ایلام تنگ کرده است. 
نظرات ارسال نظر

ایلام امروز؛ آرشیو دیجیتال ایلامیان

عمر سایت: 13سال و 11ماه