یک‌شنبه 11 خرداد 1399

همزمان با آخرین روز از دهه فجر؛ غریو استکبارستیزی در سراسر ایلام طنین‌انداز شد

همزمان با آخرين روز از ايام‌الله دهه فجر غريو استكبارستيزي در سراسر استان ايلام طنين‌انداز شد.
به گزارش خبرگزاري فارس از ايلام، مردم هميشه در صحنه استان ايلام از جمله شهرستان‌هاي ايلام، شيروان چرداول، ايوان، مهران، دهلران، آبدانان، دره‌شهر، دهلران و ملكشاهي از صبح امروز همزمان با سراسر كشور با حضور در محل‌هاي شروع راهپيمايي، اين روز بزرگ و تاريخي را گرامي‌داشتند. 
حضور گسترده راهپيمايان و شور انقلابي مردم استان ايلام به اندازه‌اي بود كه چنين حضور گسترده‌اي در سال‌هاي گذشته كم‌سابقه بوده است. 
مردم شهرستان‌هاي استان ايلام همانند ديگر استان‌هاي كشور با حضور پرشور خود در اين روز گوشه‌اي از عمق عشق و علاقه خود را به امام و انقلاب به دشمنان نظام نشان دادند. 
راهپيمايان با سردادن شعارهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر صهيونيست بار ديگر با آرمان‌‌هاي بلند امام خميني (ره) تجديد بيعت كردند. 
همچنين راهپيمايان با حمل دست‌نوشته‌هايي با مضامين استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي بار ديگر اتحاد و يكپارچگي خود را به جهانيان نشان دادند. 
يكي از شركت‌كنندگان در اين راهپيمايي باشكوه و به يادماندني در شهر ايلام گفت: 22 بهمن سرچشمه جوشان ظلم ستيزي در جهان معاصر است. 
مسعود حاتمي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: اين روز بزرگ تاريخي براي هميشه در تاريخ جهان و آزاديخواهان دنيا ماندگار و جاويد خواهد ماند. 
وي ادامه داد: دشمنان و استكبار جهاني بايد بدانند كه خوي استكباريشان در هيچ جاي دنيا خريدار نداشته و محكوم به نيستي است. 
اين شهروند ايلامي اضافه كرد: عشق به امام و انقلاب مردم را هميشه در صحنه‌هاي مختلف نظام حاضر كرده است. 
حاتمي تصريح كرد: اين عشق يك عشق الهي بوده كه امام با معنويت منحصر به فردش آن‌ را در بين ملت ايران اسلامي به يادگار گذاشت. 
يكي ديگر از شركت‌كنندگان در راهپيماي 22 بهمن ايلام گفت: اكنون نوبت ماست كه با اطاعت از مقام عظماي ولايت از اين انقلاب ارزشمند و سرنوشت ساز صيانت و پاسداري كنيم. 
مريم عزيزي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ايلام اظهار داشت: دشمن امروز بايد با مشاهده اين حجم گسترده از حضور مردم دست از توطئه‌هاي ننگينش بردارد. 
وي ادامه داد: دشمنان نظام بايد بدانند كه مردم پشتيبان اصلي انقلاب بوده و نفوذ در اين بدنه سخت محكم براي دشمن مقدور نخواهد بود. 
وي افزود: خود مردم از اين انقلابي كه به پيروزي رساندند حفاظت كرده و پشتيبان صالحي براي انقلاب اسلامي هستند. 
بر اساس گزارشات ارسالي خبرنگاران فارس از سراسر استان ايلام، در ديگر نقاط استان ايلام از جمله مهران، دهلران، آبدانان، دره‌شهر و ... نيز با حضور چشمگير و گسترده مردم نظير چنين راهپيمايي باشكوهي برگزار شده است. 
نظرات ارسال نظر