دوشنبه 25 آذر 1398

استاندار ایلام در دیدار با مجید انصاری: تلاش برای جذب سرمایه گذاران در ایلام با جدیت ادامه دارد

استاندار ایلام گفت: برای جذب و حضور سرمایه گذاران در ایلام برنامه‌های بسیاری داریم و در این خصوص با جدیت کار را دنبال می‌کنیم .

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام مهندس «محمدرضا مروارید» در دیدار با «مجید انصاری» معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار کرد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید محور اصلی فعالیت‌ها در استان ایلام جذب سرمایه گذاران بخش‌های دولتی و خصوصی در استان بوده که در این رابطه جلسات و دیدارهای بسیاری انجام شده است .

استاندار ایلام با ارائه گزارشی در خصوص فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های صنعتی، اقتصادی و صادرات افزود: مرز مهران و استفاده از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های آن محور توسعه استان است و در این خصوص رایزنی‌های بسیاری با سرمایه گذاران و مقامات عراقی برای تسهیل در صادرات و سرمایه گذاری در مرز و پیگیری منطقه آزاد تجاری صنعتی در دستور کار قرار گرفته است .

وی همچنین از پیگیری طرح‌های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در استان خبر داد و گفت: در این حوزه هم با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار بالایی که در استان وجود دارد با سرمایه گذاران و صنعت گران دیدارها و جلساتی برگزار شده و در این خصوص هم تعدادی از سرمایه گذاران برای توسعه این بخش اعلام آمادگی کرده‌اند.

«مجید انصاری» معاون پارلمانی رئیس جمهور نیز برای پیگیری طرح‌ها و پروژه‌های استان در مجلس اعلام آمادگی کرد و گفت: برای به فعلیت رساندن تمام ظرفیت‌های استان تمام توان خود را به کار خواهیم بست چرا که استان ایلام در زمینه‌های مختلف از پتانسیل‌های بالایی برخوردار است که با استفاده از ظرفیت‌های قانونی می‌توان از آنها برای توسعه و پیشرفت استان و کشور استفاده نمود.

وی همچنین برای پیگیری تصویب منطقه آزاد تجاری صنعتی مهران در مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد.

نظرات ارسال نظر