دوشنبه 30 دی 1398

حاشیه‌ هایی از معارفه رئیس دانشگاه آزاد ایلام

آیین تودیع و معارفه روسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام دارای حواشی بود که به آن پرداخته می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، در این مراسم بهمن یزدی صمدی یکی از چهره‌های ماندگار و نماینده تام‌الاختیار رئیس عالیه دانشگاه آزاد حضور داشت.
افزون بر این عادل نوروزی از بنیانگذاران اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام نیز در این مراسم حضور داشت که از سوی محمد رضا مروارید استاندار ایلام به عنوان چهره ماندگار استان ایلام نامیده شد.
سالن جلسه معارفه و تودیع روسای جدید و قدیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مملو از جمعیت دعوت شدگان بود که بسیاری از دعوت‌ شدگان جایی برای نشستن یافت نکرده و سرپایی مراسم را پیگیری می‌کردند.
تشویق حضار از اعطای حکم به شهریار عباسی رئیس جدید و لوح سپاس به سید محمدرضا حسینی رئیس سابق از حاشیه‌های جذاب این مراسم بود.
حضور شمار زیادی از اساتید دانشگاه‌ها، مسئولان نظامی و انتظامی، مدیران ادارات استان ایلام و ... در این مراسم پررنگ بود.
نظرات ارسال نظر
 • شاهیندر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  اینا که حاشیه نبود.در همه مراسمات تشویق و اعطای لوح تقدیر وجود دارد.

  پاسخ به این نظر
 • خالددر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  با سلام بنیانگذار دانشگاه آزاداسلامی واحد ایلام حاج شریفی راد بود تا نوروزی

  پاسخ به این نظر
 • رهگذردر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  اگه اینا حاشین پس اصل موضوع چی بود نه عزیز این موردایی که شما اشاره کردین اصل موضوع بودن حالا شما بگید حواشی چی بودن

  پاسخ به این نظر
 • رضادر تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

  خداوکیلی حاشیه اش کجا بود؟شما اول معنا ومفهوم مطالب حاشیه ای را یادبگیر بعد بنویس.

  پاسخ به این نظر
 • در تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

  سخنی با استاندار بومی و محترم استان در پاسخ چهره ماندگار آقای نوروزی جناب آقای استاندار عزیز، یقیناٌ مردم استان ایلام از خوشنامی ، نیکی و حسن خلق پدر بزرگوار و خانواده محترم مروارید خاطرات خوشی در زمان جنگ و بعد از جنگ دارند یقینا با همان نیک اندیشی و عینک خوش بینی لقب چهره ماندگار را به افرادی می دهید هیچکدام از مولفه هایی که برای چهره های ماندگار تعریف شده است دارا نمی باشد یقینا حضرتعالی خوب می دانید چهره های ماندگار که از سال 80 را ه افتاد بر اساس مستندات ، مدارک مثبته که برای افراد با عنوان چهره ماندگار تعریف شده است انتخاب و گزینش شده اند 0 جناب آقای استاندار به شما حق می دهم با توجه به طینت پاک شما ، اینگونه از این واژه برای افرادی که اعضای دانشگاه و حتی جامعه کاملا در جریان فعالیت های ده ساله ایشان آگاه و واقفند بکار ببرید ؛ چرا که درطول مدت 10 ساله مطمئنا در جریان فعالیت ایشان نبوده اید و از نزدیک بر کارهای ایشان نظارت نداشته اید . به ایشان نمی توان لقب چهره ماندگار داد اما شاید بتوان لقب ماندگار داد به دلایل زیر: 1- به دلیل آنکه فضای فیزیکی دانشگاه آزاد ایلام از لحاظ ساختار با هیچ یک از واحد های دانشگاهی مراکز استانها و حتی کوچکترین شهرستان های قابل مقایسه نیست و این در حالی است در طول فعالیت 10 ساله دانشگاه بیش از 100 میلیار د تومان از محل دریافت شهریه ها درآمد کسب کرده است 2- به دلیل آنکه در ایام مدیریت ایشان بر دانشگاه آزاد ایلام کیفیت مدارک دانشگاهی چنان تنزل کرد که ضرب المثل کوچه و بازار شد که می گفتند آقا به دانشگاه........ برو یک مدرک بگیر 3- به دلیل انکه لقب قبیله و خویشاوندان را بر پیشانی دانشگاه آزاد واحد ایلام ماندگار کرد 4- به دلیل آنکه چنان عرصه ای بر اعضای هیئت علمی که از نخبگان ملی بودند اما از ایل و تبار و یا مدح گوی و ستایشگر او نبودند تنگ کرد که یا به صورت نیمه وقت تبدیل شدند و یا به دانشگاه ایلام کوچ کردند ویا راه مهاجرت و حتی خروج از سیستم دانشگاهی در پیش گرفتند و تنها دانشجویان و دانشگاه بلکه جامعه استان از خدمات آنان محروم گشتند. 5- به دلیل آنکه مدیریت ایشان از هیچ الگوی مدیریتی پیرو نمی کرد بلکه الگویی در مدیریت بر سیستم نداشت که بتواند آنرا با روشهای مدیریتی مقایسه کرد. و........ دلایل بسیار زیادی که شاید دفتر به پایان رسد اما حکایت همچنان باقی بماند

  پاسخ به این نظر
 • یه دوستدر تاریخ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

  ممنون ازتوجه بسیارتون به این حواشی خدایی حاشیه بود

  پاسخ به این نظر